Bafra'da OSB buluşması

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 'Bafra Orta Ölçekli Sanayi Projesi'nin istihdam başta olmak üzere, bir çok alanda ilçeye değer katacağını söyledi

Samsun 21.03.2021, 13:45
185
Bafra'da OSB buluşması

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 'Bafra Orta Ölçekli Sanayi Projesi' için AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna ve tekstil sektörü temsilcileri ile bir araya gelerek, istişarelerde bulundular.

KATKI SAĞLAYACAK
Başkan Kılıç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Milletvekilimiz Orhan Kırcalı, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna ve tekstil sektörü temsilcileri ile bir araya gelerek, ilçemize kazandırılması için yoğun çaba gösterdiğimiz, başta istihdam olmak üzere birçok alanda Bafra'mıza katma değer kazandıracak olan Orta Ölçekli Sanayi Projemiz için istişarelerde bulunduk. Durmadan yorulmadan ve aşk ile" ifadelerini kullandı.

BİLGİ ALIŞVERİŞİ
Milletvekili Kırcalı ile birlikte ilçede ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Kılıç, "Birlikte yürüyecek çok yolumuz var. Milletvekilimiz Orhan Kırcalı ve Ak Parti İlçe Başkanımız İbrahim Semiz ile İsmetpaşa ve Çilhane Muhtarlarını ve MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna'yı ofisinde ziyaret edip, bigli alışverişinde bulunduk" diye konuştu.

Yorumlar (0)