banner1620

banner1608

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

 Bafra Belediyesi koronayla mücadeleye devam ediyor

 Bafra Belediyesi, korona virüsle mücadele kapsamında periyodik olarak dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirmeye devam ediyor.

Samsun 20.02.2021, 23:21
32
 Bafra Belediyesi koronayla mücadeleye devam ediyor

Bafra Belediyesi koronayla mücadeleye devam ediyor Bafra Belediyesi, korona virüsle mücadele kapsamında periyodik olarak dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirmeye devam ediyor.

 Bafra Belediyesi, ilçede periyodik olarak dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirmeye devam ediyor.
Bafra Belediyesi Kovid-19'a karşı alınan tedbirlere hız kesmeden devam ediyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin sürdürdüğü çalışmalarda insan sirkülasyonu nedeni ile toplum sağlığını etkileyecek olan kamu ve sağlık kuruluşları, toplu yaşam alanları olan meydanlar ve parklar düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Çalışmalar kapsamında ilçede bulunan kamu kurumlarında İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı korona virüs tedbirleri kapsamında dezenfekte edildi.


Öte yandan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, il genelinde artan vakalara da dikkat çekerek uyarılarda bulundu. Başkan Kılıç, “Virüse karşı dezenfeksiyon çalışmalarımız düzenli olarak devam edecek. Çok daha dikkatli olmamız gereken bir süreçten geçiyoruz. Salgına karşı bireysel olarak aldığımız önlemler olan maske, mesafe ve hijyen kuralları, şu anda had safhada önem taşıyor. Belirlenen kurallara uyulmasını tüm vatandaşlarımızdan özellikle istirham ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0)