Samsun protokolü unutmadı! 'Hakkınız ödenmez'


15.k görüntülenme

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere AK Parti, CHP ve İYİ parti milletvekilleri, SAMÜ Rektörü Prof Dr. Mahmut Aydın ile belediye başkanları  pandemi döneminde fedakarlıkla görev başında olan sağlıkçıların haklarının ödenmeyeceğini belirtti

ÖNEMLERİ ÇOK BÜYÜK SAMÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut AYDIN: İnsanı yaşatmak, sağlıklı bir şekilde hayata devam etmesini sağlamak devlet için önemli bir görevdir. Devletin bu görevini ifa etmesi için daima büyük bir özveri ile görev yapan sağlık çalışanlarının yeri ise çok mühimdir.

İMDADA YETİŞİYORLAR Bafra Belediye Başkanı Hamit KILIÇ: İnsanların kendini çaresiz hissettiği, yardıma muhtaç olduğu zamanlarda imdada yetişen, canımızı ve sevdiklerimizi emanet ettiğimiz, tüm zorluklara rağmen görevlerini fedakarca yerine getiren sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı'nı kutluyorum.

ÜSTÜN HİZMETTELER Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan TOGAR: Pandemi sürecinde değerlerini daha iyi anladığımız mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz demeden, her koşulda sonsuz sabır ve üstün gayretle sağlığımız için emek harcayan vefakar cefakar tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyorum.

RAHMETLE ANIYORUM AK Parti Samsun Milletvekili Orhan KIRCALI: Sağlığımız için özveriyle görev yapan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyorum. Başta Kovid-19 ile mücadele olmak üzere toplum sağlığına adadıkları mesailerinde kolaylıklar diliyor, salgınla mücadelede hayatını kaybeden sağlıkçılarımızı rahmetle anıyorum.

SONSUZ TEŞEKKÜRLER İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan USTA: Hayat kurtarmak için kendi hayatını ortaya koyan sağlık emekçilerimize sonsuz teşekkürler. 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.

FEDAKARCA ÇALIŞIYORLAR  CHP Samsun Milletvekili Kemal ZEYBEK: Büyük özverilerle, fedakarca hizmet veren salgın sürecinin emekçi kahramanları ve değerli sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, yaşamını kaybeden sağlıkçılarımızı saygıyla anıyorum. İyiki varsınız.

SİZLERE  MİNNETTARIZ Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif DAĞLI: Ülkemizde yaşanan sağlık çalışanlarımıza yönelik sözlü ve fiziki şiddet olayları hepimizi derinden üzmektedir.Günlük yaşantımızdaki etkisi devam eden Kovid-19 küresel salgın ile mücadelede toplum ve birey olarak sağlıklı günlere kavuşabilmemiz uğruna ailesinden ve sevdiklerinden ayrı kalan sağlık hizmetleri sektörünün tüm çalışanlarına minnettarız.

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya YILMAZ: Büyük bir fedakarlıkla, özveriyle görevlerini yerine getiren tüm hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın 14 Mart TıpBayramı'nı gönülden kutluyorum.

TEBRİK EDİYORUM AK Parti Samsun Milletvekili Dr. Ahmet DEMİRCAN: Her şart altında insan sağlığına hizmet eden, bu uğurda her türlü fedakarlığı gösteren  tüm sağlık çalışanı kardeşlerimin 14 Mart Tıp Bayramı nı tebrik ediyor; sağlık, başarı ve mutluluk dolu yıllar diliyorum.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başta olmak üzere AK Parti, CHP ve İYİ parti milletvekilleri, SAMÜ Rektörü Prof Dr. Mahmut Aydın ile belediye başkanları  '14 Mart Tıp Bayramı' dolayısıyla yayımladıkları mesajlarda pandemi döneminde  sağlık çalışanlarının verdiği hizmetin önemine dikkati çekerek, "Hakkınız ödenmez" ifadeleriyle onları unutmadı.

İYİ Kİ VARSINIZ  Terme Belediye Başkan Ali KILIÇ: Sağlık hizmetlerinin her alanında fedakarca çalışan ve salgın süreci boyunca üstün gayret gösteren tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyor, görevleri başında hayatlarını kaybeden sağlık çalışanlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. İyi ki varsınız.

 ZAFERİN KAHRAMANLARI Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil DEVECİ: Canınızı ortaya koydunuz. Maske ve gözlüklerin ardında nefessiz kalıp bizlere nefes oldunuz. Sizlere minnettarız, iyi ki varsınız! Tüm bunlar bittiğinde bu zaferin kahramanları sizler olacaksınız. 

0 Yorum:

ANASAYFAYA DÖN