banner1620

banner1567

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Tekkeköylü başkan sınıfta... 'Dersimiz 15 Temmuz!..'

Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde Belediye Başkanı Hasan Togar, okul ziyaretleri esnasında öğrencilere 15 Temmuz günü yaşananları ve darbecilerin hain planlarına karşı halkın direnişini anlattı.

Samsun Haber 03.10.2016, 16:37
362
Tekkeköylü başkan sınıfta... 'Dersimiz 15 Temmuz!..'

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, FETÖ'nün darbe girişimine en güzel cevabı milletin verdiğini ziyaret ettiği her okulda öğrencilere anlatmayı sürdürüyor. Başkan Hasan Togar, “15 Temmuz gecesi ve sonrasında yaşananların okul sıralarında eğitim öğretim gören her Türk evladına anlatılmalıdır. Öğretmenler, aileler, siyasiler ve o geceyi yaşayanlar her fırsatta tekrar tekrar ülke üzerinde oynanan oyunlara karşı vatansever Milletin destan yazan duruşu anlatılmalı” dedi.


 

MİLLET HAİNLERE DERSİNİ VERDİ...
Başkan Togar, sınıfta öğrencilere yaptığı konuşmada, “Vatana, millete ihanet eden askeri terör şebekesinin oyununu aziz Türk milleti bozarak tüm dünyaya demokrasi dersi verdi. Hainlere gereken dersi verdi. Kendi halkına, kendi güvenlik güçlerine silah sıkan bizim askerimiz olamaz. O bir grup asker vatan hainidir. Bizim askerimiz vatan evlatlarımız görevinin başında. Bizim askerimiz halkına, Meclis’ine, Cumhurbaşkanı’na, Cumhurbaşkanı Külliyesi’ne bomba atmaz, silah sıkmaz, halkının üzerine tank sürmez. İşte bizim askerimiz, bizim polisimiz her şeyden önemlisi yüce Türk milleti bu hainlere en güzel dersini verdi” diye konuştu. - Samsun Haber


 

Yorumlar (0)