banner1571

banner1608

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Tekkeköy'de halk günü

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Yeni hedefler belirleyerek çıtayı daha da üst seviyelere taşıyoruz. Burada gücümüzün kaynağı vatandaşlarımızdır” dedi

Samsun Haber 10.09.2018, 16:59
82
Tekkeköy'de halk günü

Her pazartesi günü düzenlenen halk gününde ilçe halkına kulak veren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile Belediye Başkan Yardımcıları talepleri anında çözüme kavuşturmaya devam ediyor.

HALKIN TALEPLERİ DİNLENİYOR
Her zaman her koşulda ilçenin sesi olan halka kulak verdiklerine dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Göreve geldiğimizde belediyemizde olmayan ve büyük eksiklik olarak gördüğümüz birçok uygulamayı hayata geçirdik. Bunlardan bir tanesi de halk günlerimiz. Biz görevi devraldığımızda halkımızın taleplerini şikayetlerini bildireceği başkanla ve yönetim kadrosuyla birebir görüşüp kararlar alacakları bir zaman dilimi yoktu. Hemen bir çözüm merkezi oluşturduk. Ardından her pazartesi halk günleri düzenlemeye başladık” ifadelerini kullandı.    

SORUMLULUK BİLİNCİ İÇERİSİNDE
İlçede belirlenen taleplerin karşılanmasının ardından yeni hedeflerin belirlendiğine vurgu yapan Başkan Togar, “Her zaman çıtayı daha da yükseltiyoruz. Belirlenen hedeflere ulaşınca yeni hedefler belirleyerek çıtayı daha da üst seviyelere taşıyoruz. Burada en büyük dayanağımız ve kaynağımız gücümüzün kaynağı vatandaşlarımızdır. Birlikte az zamanda çok işler başardık. Bundan sonrada aynı kararlılık ile hız kesmeden hizmet üretmeye devam edeceğiz. İlçemizi, şehrimizi ve ülkemizi el birliği ile sorumluluk bilinci içerisinde 2023, 2053, 2071 hedeflerine taşıyacağız” diye konuştu.
 

Yorumlar (0)