Spor Bakanı'na 'İlkadım' brifingi!

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı ziyaret etti.

Samsun Haber 14.09.2017, 16:01 14.09.2017, 17:03
158

AK Parti Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Ankara’ya giden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, beraberlerinde Milletvekili Fuat Köktaş ile birlikte,  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile bakanlık binasındaki makam odasında görüştü. Görüşmede özellikle İlkadım İlçesi'ne yapılan ve yapılacak spor yatırımları ile ilgili istişarelerde bulundu.

SPOR İÇİN ALT YAPI
Başkan Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi'nin yapmış olduğu spor projelerinden ve yapacakları spor yatırımlarıyla ilgili olarak Bakan Osman Bak'a bilgi verdi. Genç nüfusun yoğun olduğu bir ilçede belediye başkanı olduğunu söyleyen Başkan Tok, “ İlkadım ilçemizde genç nüfusumuzun fazla olmasından ötürü spor yatırımlarını çok önemsiyoruz. Biliyoruz ki, çocuklarını ve gençlerini ihmal eden bir toplumun geleceği karanlıktır. Bu nedenle spor alt yapısını oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a hediye takdim ettiği ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorumlar (0)