Samsunlular notunu verdi! İşte Büyükşehir'in Salıpazarı pandemi karnesi

Samsun'un Salıpazarı İlçesi'nde yaşayan vatandaşlardan bazıları pandemi süresince Büyükşehir Belediyesi'nden hizmet aldıklarını belirtirken, bazıları ise çalışmaların yetersiz bulduklarını söyledi

Samsun Haber 21.06.2020, 10:04 25.06.2020, 18:39
425
Samsunlular notunu verdi! İşte Büyükşehir'in Salıpazarı pandemi karnesi

Salıpazarlılar, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin pandemi sürecinde yaptığı çalışmaları, Samsun Canlı Haber TV'ye değerlendirdi. Kimi vatandaş, Büyükşehir Belediyesi'nden hizmet gördüklerini, kimi ise ekipleri sahada göremediklerini savundu.

İŞİ İYİ TAKİP EDİYOR

Nizamettin HACIOĞLU: Samsun Büyükşehir işi iyi takip ediyor. Hijyen konusunda iyi çalışmalar yapıldı. Salıpazarı uzak olduğu için pek yakından göremiyoruz ama haberimiz olduğu kadarıyla beğeniyorum. 

İYİ ÇALIŞMIYOR 

Veysel ÇAKAL:  Samsun Büyükşehir Belediyesi maalesef iyi çalışmıyor. Koronavirüse yönelik de çalışmalarını beğenmiyorum. Keşke biraz daha aktif olsa. 

BİRLİKTE HAREKET ETMELİ

Seyfi YILMAZ: Özellikle vefa destek gruplarının koordineli bir şekilde çalıştığını ve yaşlılara hizmet edildiğini takip ettim. Ancak Samsun Büyükşehir Belediyesi genel olarak halkın çalışmalarını kısıtlayıcı 'biz' yapalım mantığı ile hareket ediyor. Bunları da yeterli görmüyorum. Bu sosyal bir sıkıntıdır. Yönetimlerin de birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaları gerektiğini düşünüyorum. 

ÇALIŞMALARINI GÖREMEDİM 

Sinan BÜTÜNER: Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin koronavirüse dair çalışmalarını pek göremedim. Kendi belediyemiz güzel çalıştı ama Büyükşehir'in bir faaliyetine denk gelemedim. Yapmışsa da bize kadar gelmedi. 

YALAN SÖYLEMEYELİM

Ömer YÜKSEL: Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını beğeniyorum. Yalan söylememek lazım. İyi çalışıyorlar. Pandemi önemli bir sorun ve herkes üzerine düşeni muhakkak yapmalıdır. 

PANDEMİDE BAŞARILIYDI 

İbrahim SAĞLAM: Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarından memnunum. Kensi imkanları doğrultusunda vatandaşa hizmet sundu. Yalnız şunu da ifade etmek lazım. Belediyecilikte değil, koronavirüs döneminde iyi bir hizmet sundu. Başarılı buluyorum. 

HİZMET GÖRDÜK

Adem ÖZCAN: Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin vatandaşa gıda yardımında bulunduğunu biliyorum. Tramvayların önünde maske dağıtıldı.  Zaten hijyen çalışmaları bütün belediyelerde var. Büyükşehir'den hizmet gördüğümüzü söyleyebiliriz. 

ZOR DURUMDA KALDIK

Mürsel GÜNEŞ: Büyükşehir'den hizmet göremedik. Esnaflık yapıyorum.  Ciddi anlamda zor durumda kaldık. Maske konusunda sıkıntılarımız oldu. İlçemize bir iş adamı göndermeseydi daha zor durumda olacaktık. 

KİMSE ELİMİZDEN TUTMADI

Ali ÇAKAL: Samsun Büyükşehir Belediyesi maalesef çalışmıyor. Vatandaşa hizmet yok. Kimin ne yaptığı belli değil.  Keşke bizim de elimizden tutsalardı ama olmadı. Başkanı burada göremedik. Gelip halimizi hatırımızı sormasını istedik ne gelen var ne de giden.

Yasin YILDIZ, Dilber BAHADIR
 

Yorumlar (1)
MEHMET YILDIZ 1 yıl önce
Merak ettim
ADEM ÖZCAN bey salıpazarı nda mı ikame ediyor
Anladığım kadarı ile haber salıpazarı 'ndan bahsediyor
Büyükşehir yardım yapmış
Tramvay in önünde maske dağıtmış
SALIPAZARI NDA TRAMVAY VARDA BEN MI BINMIYORUM