Samsunlular notunu verdi! İşte Büyükşehir'in Ayvacık pandemi karnesi

Ayvacıklılar,  Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin koronavirüsle mücadele döneminde işi sıkı tuttuğunu belirterek, yapılan çalışmaları beğendiklerini söyledi

Samsun Haber 21.06.2020, 11:34 25.06.2020, 18:38
339
Samsunlular notunu verdi! İşte Büyükşehir'in Ayvacık pandemi karnesi

Samsun'un Ayvacık İlçesi'nde yaşayan vatandaşlar, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin pandemi süreciyle ilgili çalışmalarını, Samsun Canlı Haber TV'ye değerlendirdi. Çalışmaları yerinde bulduklarını ve her mahalleye ulaşıldığını belirten Ayvacıklılar, sürecin iyi yönetildiğini kaydetti.

İŞSİZLİK ÇÖZÜLSÜN 

Mücahit BEYAZOĞLU: Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin bir takım çalışmalar yaptığını sosyal medyadan takip ediyoruz. Koronavirüse dair çalışmaları görüyoruz ama işsizliğe dair çalışmaları göremiyoruz. O yüzden başkanın bu konuda bir şeyler yapması lazım. Onun dışında AK Parti'den memnunuz, sıkıntımız yok. 

NE YAPMADI Kİ?

Münir KÖSE: Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden sıkıntımız yok. Adam ne yapmadı ki? Yardımlar dağıtıldı. Hizmetler eve kadar ulaştırıldı. Allah razı olsun. 

ŞAHİT OLMADIM

Ahmet ÖZDEMİR:  Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin pek bir çalışmasını görmedim. 3 aydır evdeydim, yeni yeni çıkıyorum sokağa. O nedenle gözle görülür bir çalışmasına şahit olmadım. 

MUHAKKAK YAPMIŞTIR

İlyas  TÜRE: Pandemi sürecinde Büyükşehir'in çalışmalarını sosyal medyadan takip ediyorum. İlçemizde bir çalışmasını görmedim ama muhakkak bir şeyler yapmıştır. Eğer yapmamış olsaydı kendi belediyemiz bu güzel hizmetleri yapamazdı. O nedenle kendilerine teşekkür ediyoruz. 

GÜCÜNÜ HİSSETTİK

Hayri CAN: Samsun Büyükşehir Belediyesi ile bizim ilçe belediyemiz kardeş gibi çalışıyor. Bu vesileyle ilçemizde Büyükşehir'in gücünü hep hissettik. 

KATKISINA İNANMIYORUM

Aziz KAYA: Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin pandemiye yönelik yaptığı çalışmaları beğenmiyorum. İlçemizin de genel durumu iyi. Büyükşehir'in katkısı olduğuna inanmıyorum.

ALLAH RAZ I OLSUN 

Şaban DOĞAN:  Yapılması gereken neyse yapıldı. Allah bin kere razı olsun hükumetimizden. Onlar başımızdan eksik olmadığı sürece bizim hizmette sıkıntımız olmaz. 

ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI

Mustafa YAZICI:  Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin ilçemizde çalışmasını fark etmedik. Muhtemelen ilçe belediyesiyle koordineli bir şekilde çalıştılar. Genel tabloya baktığımız zaman ise merkez de çalışmalar daha yoğundu. Bu ulusal bir sorundu. Herkesin üzerine düşeni yatığı kanaatindeyim. 

YERİNDE VE DOĞRU...

Kadir TÜRE: Bir tarafımız Samsun tabi ki. Koronavirüse karşı çalışmaların yerinde ve doğru olduğuna inanıyorum. Dolayısıyla Büyükşehir'in çalışmalarını beğeniyorum. İnsanlar da kurallara uyarsa daha harika olacak. 

BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞIYOR 

Ercan GÜN:  Samsun Büyükşehir Belediyesi çalışıyor. Özellikle yaşlılara yapılan yardımları ve dezenfekte çalışmalarını okudum. Ama insanların da kendilerine dikkat etmeleri lazım. Çünkü onlar ne yaparlarsa yapsınlar, yeterli olmayacaktır. İnşallah şu virüs belasından kurtuluruz. 

Yasin YILDIZ, Dilber BAHADIR


 

Yorumlar (2)
Süleyman 1 yıl önce
Bir de ilkadım Çiftlik Caddesi'nde geçebilirse burayı trafiğe açmakla insanların bırak kaldırımdan yürümeye nefes almaya alan bırakmadı 5 TL'lik park ücreti almaktan başka bir şey yok bu caddede urada İnsanlar yürürken nefeslerini birbirinin ensesinde hissediyor ilk adımın tek nefes alacak Caddesi idi onu da söküp aldı Hatta şehir kulübüne yakın King Burger önünde kaldırım dahi bırakmadı burada gezen insanların birbirine koronavirüs bulaştırmaması imkansız bunu görmüyor musunuz bunu neden haber yapmıyorsunuz burada halkın sağlığına tehdit eden bir görüntü var bu kritik dönemde vatandaşa devlete yardımcı olunması gerekmiyor mu burada sınıfta kalınmadımı yoksa karne hep Peki mi Bir gezelim bakalım Çiftlik Caddesi'nde insanlar ne diyor lütfen halkın sağlığına önemseyin caddeyi trafiğe kapatın bu kritik dönemde devletimize yardımcı olun
marut 1 yıl önce
ilceler gördude bu hizmeti biz neden göremedik merkezde anlayamiyorum mekezde büyük sehir yoktu vali yoktu zaten gitti ssmsun pandemi döneminde yalniz kaldi baskan demir kendi isleriyle ugrasiyor samsun umrunda deyil