banner1589

banner1567

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Samsunlu emlakçılara 'İmar Affı' çağrısı!

Samsun'da emlakçılara yönelik düzenlenen İmar Affı Bilgilendirme Toplantısı'nda, "İmar barışını herkese anlatalım. Bu fırsatı kimse kaçırmasın" mesajı verildi

Samsun Haber 28.07.2018, 10:04 28.07.2018, 11:10
115

Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası (SATEM) tarafından imar affıyla ilgili emlakçılara bilgilendirme toplantısı yapıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonu’nda yapılan toplantıya Samsun’da faaliyet gösteren emlakçılar katıldı. SATEM Başkanı Mevlüt Oral ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı temsilcilerinin yaptığı sunumda çıkartılan yasa ile ilgili detaylı bilgiler sunuldu.

BU FIRSATI KAÇMAMALI
Yasayla ilgili Bursa ve Ankara’da toplantılar yaptıklarını belirten Mevlüt Oral, “2 Haziran Perşembe günü Ankara’da tekrar bir toplantı gerçekleştireceğiz. Çünkü bu yasanın bizlere verdiği çok şeyler olduğuna inanıyoruz.  İmar barışıyla ilgili vatandaşlarımızı bilgilendirelim. Bu fırsatı kimse kaçırmasın” dedi.     

ODA'NIN ÜZERİNDE HİÇ KİMSENİN GÜCÜ YOK
Meslektaşlarından bir isteği olduğunu söyleyen Başkan Oral, “Odanın üzerinde hiç kimsenin gücünün olmadığını düşünmenizi isterim. Odayla ilgili bir sıkıntınız varsa birebir benimle ve yönetim kurulu arkadaşlarımızla paylaşmanızı istiyorum. Sosyal medyadan emlakçılar odasıyla ilgili bir bilgilendirme ya da konu olursa itibar etmeyin. Benim bu mesajımın kime gittiğini meslektaşlarım çok iyi biliyor. O arkadaşımıza diyeceğim, odayla ilgili bir sıkıntın varsa benimle görüşebilirsin. Çünkü sen de o odanın bir ferdisin. Benim ne kadar yetkim varsa senin de bir vatandaş olarak bir o kadar yetkin var” diye konuştu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı temsilcileri ise imar affıyla birlikte orta çıkacak kazanımlarla ilgili detaylı bilgi sundu.

Haber:Havanur SUBAŞI
 

Yorumlar (0)