banner1620

banner1577

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Samsun Tabip Odası’ndan EXE Medya'ya ziyaret!

Samsun Haber: Samsun Tabip Odası yöneticileri, EXE Medya'yı ziyaret etti. Tabip Odası Başkanı Dr. Murat Erkan, "Özgür basın hava ve su gibi, olmazsa olmazımızdır" dedi

Samsun Haber 11.01.2018, 09:58 11.01.2018, 10:07
135
Samsun Tabip Odası’ndan EXE Medya'ya ziyaret!

Samsun HaberSamsun Tabip Odası Yöneticileri Dr. Murat Erkan, Dr. Mustafa Özkesen ve Fuat Yüksel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Samsun Gazetesi ve Samsun Canlı Haber TV'yi ziyaret etti.

Dr. Murat Erkan ve beraberindekiler Samsun Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Muammer Dilber ve çalışanları kutladı, başarılarının devamını diledi. Çalışanlar adına Görsel Yönetmen Seyhan Demir'e çiçek takdim eden Dr. Erkan, "Özgür basın hava ve su gibi, olmazsa olmazımızdır" dedi.

BASIN MENSUPLARINA BASKI
Öncelikli olarak tüm basın mensuplarına daha özgür ve sağlıklı bir ortamda çalışma imkanı temennisinde bulunan Tabip Odası Başkanı Dr. Murat Erkan, "Özellikle son yıllarda ülkemizde basın mensuplarına karşı uygulanan baskı ve haksız ithamlar, bu meslek grubundakileri son derec zor durumda bırakmaktadır. Bu anlamla günde özellikle hapishanelerdeki gazetecilerin unutulmaması en büyük temennimizdir" diye konuştu.

MUHABİRLERİMİZE SALDIRI
Dr. Murat Erkan, önceki gün Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi'nde muhabir arkadaşlarımıza yönelik yapılan saldırıya da değinerek, "Çalışan Gazeteciler Günü'nden 1 gün önce böyle bir olayın yaşanması da, Türkiye'de basın mensuplarının maruz kaldıkları baskının göstergesidir. İdareciler her koşulda, halkın taleplerini, sorunlarını dile getiren basın mensuplarına bırakın böyle bir karşılık vermeyi, tam aksine onlara, toplumu ikna edici yanıtlar vermek zorundadırlar. Milletin meclisinde yapılanlar şık olmamıştır" dedi.

Yorumlar (0)