banner1620

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Samsun OMÜ'de aşkın müziği!

Samsun'da, OMÜ müzik öğretmeni adaylarının yıl sonu konseri büyük bir sürprize sahne oldu. Konser sonunda bir öğrenci tarafından orkestrada yer alan kız arkadaşına sürpriz evlilik teklifi yapıldı.

Samsun Haber 04.05.2017, 13:49 04.05.2017, 18:01
1051

Samsun Haber - OMÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalı'nın geleneksel yıl sonu konseri OMÜ Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı.

ETKİLEYİCİ PERFORMANS
Çok sayıda izleyicinin katıldığı konserde Türk Halk Çalgıları Topluluğu koro, solistler ve orkestrasıyla izleyicilerden büyük alkış aldı. Türk halk çalgılarından oluşan grubun etkileyici performansı ile başlayan konserde sırasıyla koro, solistler ve orkestra birbirinden güzel seçkin eserlere yer verdi.

Orkestrayı yöneten Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Yakup Alper Varış, Müzik Eğitimi Anabilim Dalı öğrenci ve öğretim elemanları olarak yaklaşık 1 yıllık titiz ve özverili çalışmalarının ürünlerini sergilediklerini belirterek, izleyicilere teşekkür etti.

KONSER SONUNDA BÜYÜK SÜRPRİZ
Konsere sürpriz bir evlilik teklifi damga vurdu. Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü öğrencisi Şahin Bozer, orkestrada çalan viyolist Yasemin Kır’a tüm seyircilerin önünde evlilik teklifinde bulunarak aldığı yüzüğü taktı. Duygusal anların yaşanmasına sebep olan sürpriz evlilik teklifi izleyicilerden büyük alkış aldı.

Yorumlar (0)