Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı açılıyor - Samsun Haber

Mobilya sektörünün Karadeniz'e açılan kapısı Samsun'da bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, 10 - 15 Mart 2020 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

Samsun Haber 09.03.2020, 12:39
170
Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı açılıyor - Samsun Haber

Mobilya sektörünün Karadeniz'e açılan kapısı olan Samsun'da bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, bügün TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde açılıyor. Fuarda klasikten moderne, avangarttan özel tasarıma kadar birçok farklı seçenekte mobilyalar, halılar, perdler, antikalar, mimari proje ofisleri kısaca ev, iş yeri mobilya ve dekorasyonuna dair her şey bu fuarda olacak.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun Mobilya Dekorasyon 5. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde bugün açılıyor.

MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN KALBİ SAMSUN'DA ATACAK

“Samsun ve Karadeniz” markasının ön plana çıkarıldığı Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda, Samsun’un mobilya üretim merkezlerinden birisi haline gelerek, Türkiye’nin en eski mobilya üretim bölgelerinden biri olan Samsun fuara katılan firmalar, üretim ve tasarım konusunda ne kadar yüksek kalitede ürünler ürettiklerini tüm ziyaretçilere bir kez daha göstermeyi hedefliyor. Yüksek kalitedeki ürünler ile Samsun mobilyası yakın zamanda yurt içi ve yurt dışı ticarette Türkiye’nin en önemli mobilya üreticisi ve ihracatçısı olacağını kanıtlayacak.

ÜCRETSİZ SERVİS 

Girişin ücretsiz olduğu Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı,  bügün itibari ile 15 Mart 2020 tarihine kadar  10.00-20.00, saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Ayrıca Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı’nı ziyaret etmek isteyen vatandaşlar için  Cumhuriyet Meydanı Atatürk Parkı Karşısı Anayol üzerinden fuar alanına ücretsiz seferler düzenlenecektir.

Yorumlar (0)