banner1620

banner1608

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Samsun Genç İşadamları, çok iddialı!..

Samsun Genç İşadamları Derneği(SAMGİAD) üyeleri, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu ziyaret etti.

Samsun Haber 26.09.2016, 15:06
1852
Samsun Genç İşadamları, çok iddialı!..

Samsun Genç İşadamları Derneği’nin (SAMGİAD) Yeni Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu makamında ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Salih Zeki Murzioğlu, SAMGİAD’ın yönetimi ile tek tek tanıştıktan sonra, yeni görevlerinde başarılar diledi. SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç de yeni dönemde yürütecekleri çalışmalar ve projeler hakkında Başkan Salih Zeki Murzioğlu’nu bilgilendirdi.


 
GÖMEÇ: EN DİK, EN NAİF, EN ÇALIŞKAN!..
Yeni dönemde devraldıkları bayrağı daha yukarılara taşıma gayreti içinde olacaklarını ifade eden SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç, “Bölgenin en dik, en naif, en genç ve en çalışkan derneklerinden bir tanesiyiz. Derneğimizin farklı meslek gruplarında işlerinde başarılı olmuş toplam 116 üyesi mevcut. Bu üyelerimizin 80 tanesi ise Odanıza kayıtlı. Önümüzde 3.5 yıl gibi uzun bir dönem var. Bu süreyi ağır ağır, nakış gibi dokumayı istiyoruz. Şehrimiz adına elle tutulur, gözle görülür projeler üretmek amacındayız" dedi. 
ORTAK İŞ YAPMA PROJESİ
SAMGİAD'ın önünde 2 önemli ana maddenin yer aldığını söyleyen Savaş Gömeç, "Biri aile şirketlerinde anayasa konusu, diğeri ortak müteşebbislik konusunda ortak hareket etme ve ortak iş yapma projesi. Bu konuda örnek modeller ortaya koymak istiyoruz. Yapacağımız her projede sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyoruz. Derneğimiz kurulduğundan beri her daim yanımızda oldunuz, her daim bir başkandan önce bir ağabey olarak güler yüzünüzle desteğinizi bize hissettirdiniz. Biz de genç kardeşleriniz olarak sizlerin her zaman yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz. Samimiyetle de ifade etmek istiyorum, derneğimiz üyeleri tarafından da çok seviliyorsunuz. Size olan inancımız ve desteğimiz katlanarak da devam edecek. Bizlere kapınızı her daim açık tuttunuz. Bundan sonra da yapacağımız çalışmalarda desteğinizi alabilmek için kapınızı aşındırmaya da devam edeceğiz” diye konuştu. - Samsun Haber
 
 

Yorumlar (1)
ahmet 5 yıl önce
genç derken ne kadar genç abi en küçük olanın yaşı kaç?