banner1518

banner1608

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Samsun Final Okulları'ndan Lösemili Çocuklara Kırtasiye Yardımı

Samsun Final Okulları Okul Aile Birliği üyeleri Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Çocuk Hastanesi Hematoloji ve Onkoloji Servisi'nde tedavi gören lösemili çocuklara kırtasiye yardımında bulundu.

Samsun Haber 11.03.2015, 12:23 11.03.2015, 12:24
533
Samsun Final Okulları'ndan Lösemili Çocuklara Kırtasiye Yardımı
SAMSUN - OMÜ Çocuk Hastanesi Hematoloji ve Onkoloji Servisi'nde tedavi gören lösemili çocukların sürpriz konukları vardı. Samsun Final Okulları Okul Aile Birliği üyeleri tarafından ziyaret edilen çocuklar büyük sevinç yaşadı.
‘Acılar Paylaştıkça Azalır, Mutluluklar Paylaştıkça Çoğalır’ sloganıyla yola çıkan Özel Samsun Final Okulları Okul Aile Birliği Üyeleri Ömer Acar, Selda Engil, Derya Tayanç, Regaip Yiğit, Nurgül Yüksel, Metin Dağlı ile okul Halkla İlişkiler Müdüresi Elif Kuyu ve öğretmenlerden Ramazan Kurnaz'ın da katılımıyla tedavi görmekte olan çocuklara hediye ve kırtasiye yardımında bulundu.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı ve Hemotoloji Onkoloji Öğeretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan Dağdemir, Özel Samsun Final Okulları Okul Aile Birliği üyelerine ve öğretmenlerine çocuklara gösterdikleri ilgi alaka ve destekten dolayı teşekkür etti. Okul Halkla İlişkiler Müdüresi Elif Kuyu, Final Okulları olarak yardımlarının bundan sonra da devam edeceğini dile getirdi.
Yorumlar (0)