banner1589

banner1577

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Samsun'da sağlıkçılar, şarkı söyleyip moral buldu

SAMSUN'da, koronavirüs ile mücadele veren sağlık çalışanlarının hastane mesailerindeki dinlenme saatinde şarkı söyleyip, dans ederek moral bulduğu görüntüler, sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Samsun Haber 15.10.2020, 21:43 15.10.2020, 22:07
497
Samsun'da sağlıkçılar, şarkı söyleyip moral buldu

Gazi Devlet Hastanesi'nde görev yapan sağlık çalışanları, Kovid- 19 salgınıyla mücadele ederken morallerini de yüksek tutmaya çalışıyor. Koronavirüsle mücadelede en ağır yükü taşıyan, gece- gündüz fedakarca hizmet veren sağlık çalışanları, yoğun mesailerindeki dinlenme saatinde müzik ve tahta kaşık eşliğinde şarkı söyleyip, dans etti. Renkli görüntülere sahne olan bu anlar da, hastanedekilerce cep telefonu kamerasıyla kayda alındı. Sağlıkçıların mini resitalle stres attığı görüntüler, paylaşıldığı sosyal medyada binlerce takipçinin beğenisi toplayıp, ilgi odağı oldu.

Yorumlar (2)
Azi 9 ay önce
Icerde bilinci acik hastalar aci icinde canlariyla ugrasirken bunlarin yaptiklari hic hos deyil
Koronamagdur 9 ay önce
Sağlıkçıların devreleri yanmak üzere neyini beğenmiyorsun acaba somurtuyor diye suçla, gülüyor diye suçla napacak bu insanlar evden işe işten eve hem kendi canları hem sevdikleri riskli sen otur bilgisayardan beğenme ne ala memleket kusura bakma da Kardeşim bu insanlar artık çok yoruldu destek ver destek yoksa senin gibi nicelerini canlı canlı görüyorlar hastanede her gün azar yiyip gene de hasta için Şartlar dahilinde en iyisini Yapmaya çalışıyor bir çoğu