Samsun'da mobilya fuarı kapılarını açıyor

Samsun'da mobilya fuarı kapılarını açıyor. TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı ile ilgili, "Samsun Markası tüm dünyaya tanıtılacak" dedi

Samsun Haber 06.03.2020, 08:51 15.01.2021, 23:39
822
Samsun'da mobilya fuarı kapılarını açıyor

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN MOBİLYA DEKORASYON 5. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı, 10 - 15 Mart 2020 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

BULUŞMA NOKTASI OLACAK

TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, "Bu yıl beşincisini hazırladığımız fuar; ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlayan mobilya ve dekorasyon sektörünün 2020 yılının modern ve klasik mobilya çeşitlerinin buluşma noktası olacaktır. Türkiye’nin en eski mobilya üretim bölgelerinden biri olan Samsun’ da gerçekleştirdiğimiz fuar ile ‘Samsun Markasını’ yukarılara taşıyarak hem yurtiçi satışlarda hem de hedef ülkelere ihracatta rakiplerine karşı büyük avantajlar sağlamaktadır. Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı çağdaş ve özgün tasarımları, yeni donanım ve teknolojileri mobilya perakendecilerine ve ilgililere topluca tanıtmayı ve ev sahipliği yapmayı hedeflemektedir” dedi.

TİCARİ BAĞLANTILAR YAPILACAK

Karadeniz Bölgesi geneli ve ülkenin dört bir tarafında yapılan etkin tanıtım, reklam, saha pazarlama ve duyuru faaliyetleri doğrultusunda hedef ziyaretçi kitlesinin fuara gelmesini beklediklerini ifade eden Çamaş, "Samsun 5. Mobilya ve Dekorasyon Fuarı’nın katılımcı ve ziyaretçileri; ürünlerin gelişimini takip etme, ilerleyen teknolojik gelişmeleri yakından tanıma, yeni ürün ve tasarımlar hakkında bilgi edinme, firmaların üretim-satış kapasitelerinin değişen dengelerini ve ürün fiyatlandırmalarını takip etme imkânının yanı sıra üretici firmalar ile hedef ülkeler arasında önemli ticari bağlantılar yapılmasını hedeflemekteyiz" diye konuştu.

EN KALİTELİ ÜRÜN ÇEŞİDİ

'Samsun ve Karadeniz' markasının ön plana çıkarıldığı Samsun 5. Mobilya Dekorasyon Fuarı’nda, Samsun’un mobilya üretim merkezlerinden birisi haline gelerek, Türkiye genelinde ilk üç sırada yer alması adına önemli bir adım atıldığını vurgulayan Çamaş, "Fuara katılan firmalar, üretim ve tasarım konusunda ne kadar yüksek kalitede ürünler ürettiklerini tüm ziyaretçilere bir kez daha göstermeyi hedefliyor. Yüksek kalitedeki ürünler ile birçok ürün çeşidinin olduğu Samsun Mobilyası yakın zamanda yurt içi ve yurt dışı ticarette Türkiye’nin en önemli Mobilya üreticisi ve ihracatçısı bu fuarla bir kez daha kanıtlayacak" dedi.

STANTLAR GÖZ KAMAŞTIRACAK

Çamaş, konuyla ilgili şunları söyledi: "Fuara katılan üretici firmalar, ürün ve tasarımlarını sergilemek için özenle hazırladıkları stantların kalitesi, bir önceki fuarın da üzerine katarak daha çarpıcı bir biçimde sergileyecektir."

ÜCRETSİZ SERVİS İMKANI 

Ücretsiz Servis: Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı’na Cumhuriyet Meydanı Atatürk Parkı Karşısı Anayol üzerinden fuar alanına ücretsiz seferler düzenlenecektir. 

Ücretsiz Servis Saatleri: 
Meydan Kalkış: 11.00- 13.00 -  15.00 – 17.00- 18.00 
Fuar Alanından Kalkış: 12.00 – 14.00 – 16.00 – 18.00 - 20.00 

Fuar Kapsamı : Ev mobilyaları (Yemek Odaları, Yatak Odaları, Oturma Grupları, Modüler Mobilyalar, Banyo ve Mutfak Dolapları, Bebek, Çocuk, Genç Odaları, Çekyatlar, Kanepeler), Halı, Aydınlatma, Dekoratif Ürünler, Aksesuarlar, Yatak Baza Çeşitleri, Zemin Döşemeleri, Bahçe Mobilyaları, Mimari Proje Ofisleri.
Girişin ücretsiz olduğu Samsun Mobilya Dekorasyon Fuarı,  10-15 Mart 2020 tarihleri arasında 10.00-20.00,  saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 

Fuar hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve etkinlikleri takip etmek için www.samsunmobilyafuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (0)