banner1589

banner1608

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Samsun'da İYİ Partililerden AK Partili başkana ziyaret!

Samsun Haber: Samsun'un Terme İlçesi'nde İYİ Parti İlçe yönetimi, AK Partili Belediye Başkanı Şenol Kul'u makamında ziyaret etti

Samsun Haber 27.02.2018, 14:37
229
Samsun'da İYİ Partililerden AK Partili başkana ziyaret!

Samsun Haber - İYİ Parti Terme İlçe Başkanı Oğuz Pamuk ve yönetim kurulu üyeleri, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’a nezaket ziyaretinde bulundu.


KIRMADAN, DÖKMEDEN, ÇATIŞMADAN
Ziyarette İlçe Başkanı Oğuz Pamuk ve yönetimine teşekkür eden AK Partili Başkan Şenol Kul, “Göreve geldiğimiz günden bu yana Terme’nin geleceği için çalıştık. Projelerimizi halkın onayına sunarak, fikirlerini aldık. Terme’nin geleceğine siyaset üstü bir anlayışla, halkımızla birlikte karar veriyoruz. Kırmadan, dökmeden, çatışmadan, tarafımıza yöneltilen her türlü yapıcı eleştiriye açığız. Terme için üreten, üretmek isteyen, çalışan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

HER ŞEY TERME İÇİN...
Ziyarette İlçe Başkanı Oğuz Pamuk ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Başkan Şenol Kul’a Terme ile ilgili hedef ve beklentilerini, anlattı. Pamuk, kendisinin ve yönetim kurulunun Terme için hizmet anlayışı gereği her türlü konuda elini taşın altına koyacaklarını söyledi.
Yorumlar (0)