banner1571

banner1608

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Samsun'da bıçaklı kavga... Savcıdan 'şok eden' talep!..

Samsun'da bir kişiyi bıçakla 6 yerinden yaraladığı iddiasıyla tutuklanan şahsın yargılandığı davada savcı "öldürmeye teşebbüs"ten cezalandırılmasını talep etti.

Samsun Haber 20.09.2016, 15:35
2138
Samsun'da bıçaklı kavga... Savcıdan 'şok eden' talep!..

Samsun'un Atakum İlçesi Mevlana Mahallesi'nde yaklaşık 5 ay önce meydana gelen olayda, Y.T.'yi bıçakla 6 yerinden yaralayıp yanında bulunan çalışanı R.U. adlı kadını da tehdit ettiği iddiasıyla tutuklanan B.E.'nin yargılanmasına devam edildi.
 
Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün görülen davada mağdur Y.T., kendisini bıçaklayan B.E.'den şikayetçi olduğunu tekrarlayarak cezalandırılmasını talep etti. B.E. de kendisi savunarak Y.T.'yi daha önceden tanımadığını, olay günü bıçağın Y.T.'nin elinde olduğunu, kendisine saldırınca boğuşma sırasında bıçağı alıp kendisini korumak için olayın meydana geldiğini iddia etti.

 
SAVCI 'ÖLDÜRMEYE TEŞEBBÜS' DEDİ
Savcı davayla ilgili mütalaasını açıklayarak tutuklu sanık B.E.'nin Y.T.'yi "öldürmeye teşebbüs" suçundan cezalandırılmasını ve ayrıca Y.T. ile R.U. adlı kadını da tehdit ile cezalandırılmasını talep etti. Sanık avukatı yazılı savunma yapmak üzere süre isteyince duruşma ileri bir tarihe ertelendi. - Samsun Haber
 

Yorumlar (0)