banner1571

banner1585

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Samsun Büyük Anadolu kutladı: Gazetecilik, onurlu meslek!

Samsun Haber: Samsun Büyük Anadolu Hastanesi Kurumsal İlişkiler personeli, 'Çalışan Gazeteciler Günü'nde Samsun Gazetesi'ni ziyaret etti

Samsun Haber 10.01.2018, 15:20 10.01.2018, 15:32
205
Samsun Büyük Anadolu kutladı: Gazetecilik, onurlu meslek!

Samsun HaberSamsun Büyük Anadolu Hastanesi Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen, Kurumsal İlişkiler personeli Alper Sayar, Burçin Aktürk ve Numan Yılmaz, 10 Ocak 'Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla EXE Medya Grubu'na bağlı Samsun Gazetesi ve Samsun Canlı Haber TV'yi ziyaret etti. Fatih Esen, gazeteciliğin zor şartlar altında çalışılan önemli bir meslek olduğunu ifade etti. 

Fatih Esen ve beraberindekiler daha sonra Samsun Canlı Haber TV'ye de ziyarette bulunarak muhabirlerin gününü kutladı. EXE Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bozkurt ile de görüşerek başarılar diledi.

KUTSAL MESLEK GAZETECİLİK
Gazeteciliğin kentte, ülkede ve dünyada olup biten her şeyden haber  ve bilgi alınmasını sağlayan kutsal bir meslek olduğunu söyleyen Esen, "Vatandaşların her türlü sorunlarını, dertlerini, sevinçlerini, hüzünlerini, ihtiyaçlarını kamuoyunun gözleri önüne getiriyorsunuz. Bizler de Samsun'daki olup biten her şeyi sizler sayesinde öğreniyoruz. Bu onurlu mesleği yapan gazetecilerimizin gününü kutluyorum" dedi.

Haber: Ali BİROL

Yorumlar (0)