banner1589

banner1608

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

SAMSİAD, kadınlarla güçlenecek - Samsun Haber

SAMSİAD'ın '57. Aylık İş Toplantısı'nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Okutgen, kadın üye sayısını artırmayı hedeflediklerini söyledi.

Samsun Haber 12.12.2019, 15:31
117
SAMSİAD, kadınlarla güçlenecek - Samsun Haber

Samsun Sanayici ve İş İnsanları Derneği (SAMSİAD) '57. Aylık İş Toplantısı'nı gerçekleştirdi.  İlkadım İlçesi'nde bulunan bir restoranda yapılan toplantıya, Ulusoy Un'un Kurucusu Fahrettin Ulusoy, SAMSİAD Başkanı İsmail Okutgen, ORKASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Emin Bahri Uğurlu,  SAMİKAD Başkanı Münevver Uğurlu,  Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen ve iş insanları katıldı.

EKONOMİ KONUŞULDU
SAMSİAD'ın üyeler arası tanışma ve dayanışmayı artımak amacıyla iş dünyasındaki son gelişmeler ile ilgili bilgilendirilmelerin yapıldığı toplantıda QNB Finans Yatırım Menkul Değerler Yatırım Danışmanlığı Yöneticisi Tolga Kudaloğlu,"Ülkemizde Ekonomik Görünüm ve Mali Piyasalar" başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. 

YENİ İKİ KADIN ÜYE 
Toplantıda ayrıca Semolina'dan Habibe İnan, Domak Pompa'dan Sedef Yılmaz Hürmeriç ve Büyük Anadolu Hastaneleri Uluslararası Pazarlama Direktörü Pervin Sucu'ya katılım belgesi verildi ve üye rozetleri takıldı. SAMSİAD Başkanı İsmail Okutgen kadın üye sayısını artırmayı hedeflediklerini belirterek, bununla ilgili çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Dilber BAHADIR

Yorumlar (0)