banner1620

banner1577

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

SAMGİAD: 'Samsun hepimizin ortak değeri!..'

Samsun Genç İş Adamları Derneği ( SAMGİAD) Başkanı Savaş Gömeç, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı ziyaret etti.

Samsun Haber 23.09.2016, 18:05
976
SAMGİAD: 'Samsun hepimizin ortak değeri!..'

Atakum Belediyesi'nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç, "Atakum’un şehrin gelişiminde ve bu gelişim dinamiklerinde önemli bir yeri olduğunu düşünüyoruz. Bu değişim ve gelişimin başında ise Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından biri olan ve aynı zamanda inşaat mühendisi olan şahsınızın bulunmasını da oldukça önemli buluyoruz. Biz, SAMDİAD olarak şehrimize her alanda hizmet etmeye, ben değil biz anlayışıyla hareket ederek ortak değerler oluşturmaya gayret ediyoruz. En önemli ortak değerimizin yaşadığımız şehir olan Samsun olduğunu düşünüyoruz" dedi.


 

GÜÇLÜ BİR GELECEK İÇİN...
Sivil toplum örgütlerine her zaman çok büyük değer verdiklerini söyleyen İshak Taşçı ise, "SAMGİAD’ın gönlümüzdeki yeri her zaman bakidir. Samsunlu gençlerin bir araya gelerek kurdukları derneğinizin ziyaretinden oldukça memnun oldum. Çeşitli vesilelerle daha önce bir araya geldik. İsterim ki daha çok bir araya gelelim ve birçok konu başlığı altında şehrimiz ve şehrimizin kıymetli sakinleri için birlikte hizmet üretelim. Gelecek, eğer bugün doğru adımları atarsak güçlü olacaktır" diye konuştu. - Samsun Haber


 

Yorumlar (0)