banner1620

banner1567

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Pazarcılar Odası'ndan Samsunspor'a tam destek!

Samsun Haber: Samsun Sabit Pazarcılar ve Manavlar Esnaf Odası Başkanı Muhammet Yazıcı Samsunspor’a destek çağrısında bulundu.

Samsun Haber 06.01.2018, 17:46 06.01.2018, 18:04
297

Samsun Haber - TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’da yaşanan zorlu sürecin ardından destek için kampanya başlatıldı. Kampanyaya destek veren Samsun Sabit Pazarcılar ve Manavlar Esnaf Odası Başkanı Muhammet Yazıcı Samsun Gazetesi ve Samsun Canlı Haber TV’ye açıklamalarda bulundu.

SAMSUNSPOR’U SEVİYORUM
Samsunspor’a katkı yapmak istediğini belirten Yazıcı, “Daha önceki dönemlerde de defalarca yazışmalar yaptık ama ben makbuz istedim. Makbuz karşılığı parayı toplayalım şaibe olmasın dedik. Kulüp bize bunu temin etmedi. Pazarcılar Odası olarak esnaf arkadaşlarımızla görüştük. En kötü şartlarda aylık 20 bin TL toplayabilecek gücümüz var. Samsunspor’u seviyorum. Samsun’da yaşayan herkesin Samsunspor’a katkı yapması gerekli” dedi.

HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYSUN
Şehrin ileri gelenlerine seslenen Yazıcı, “Valimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve Esnaf Odaları Birlik Başkanımıza sesleniyorum. Samsun’da 72 tane meslek odası var. Bir sürü dernekler var. Herkesin elini taşın altına koyması lazım. Samsun’daki bütün dolmuş hatlarının günde 5 TL Samsunspor’a katkı yapması gerekiyor. Bir başka Samsunspor yok. Hep birlikte katkı sağlamalıyız. Hafta için Samsunspor yönetimi ile görüşme yapacağım.  Eğer bir ıkıntı yaşamazsak haftaya ilk adımı atacağım” diye konuştu.

Yorumlar (0)