Ortak akıl başarı getirdi - Samsun Haber

Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, "Hayata geçirilen tüm projelerin başarısının altında kentin ortak akıl etrafındaki buluşması yatıyor" dedi

Samsun Haber 09.03.2020, 17:36 09.03.2020, 17:40
159
Ortak akıl başarı getirdi - Samsun Haber

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) bünyesinde iş dünyasından oluşturulan Yüksek İstişare Kurulu, Salih Zeki Murzioğlu başkanlığında bir araya geldi. Toplantının açılışında Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin düzenlediği mevzuat doğrultusunda oluşturdukları Yüksek İstişare Kurulu'nun amacının, ekonomik, ticari ve sınai kalkınmasına katkı sağlayacak görüşler oluşturmak, mevcut çalışmaları izlemek ve değerlendirmek olduğunu söyledi. 

GÖRÜŞLERİNİZ ÖNEMLİ 

Göreve geldikten bu yana her kesimle diyalog içinde olduklarını belirten  Başkan Murzioğlu, “Projelerimizi görüş alışverişinde bulunarak ve istişare ederek yapmaya özen gösterdik. Samsun'da odamızla beraber bir ortaklık ruhu oluşturduk. Hayata geçirilen tüm projelerin başarısının altında kentin ortak akıl etrafındaki buluşması yatıyor. Şimdi bu kurulla birlikte, bu ortak akıl doğrultusunda şehrimize ve ülkemize sağladığımız katkıları daha da büyütmeyi hedefliyoruz. Sizlerin fikirleri ve görüşleri bizim için çok önemli. Amacımız, Samsun'umuzu her alanda gelişimine katkı sağlamak” dedi. 

Toplantı, bundan sonraki süreçte Samsun ve Samsun ekonomisi adına yapılacak çalışmalarla ilgili karşılıklı görüş alışveriş yapılmasının ardından sona erdi.  

Yorumlar (0)