banner1589

banner1585

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Mustafa Öztürk güven tazeledi - Samsun Haber

Samsun Muhtarlar Derneği'nin 3 dönemdir başkanlığını sürdüren Mustafa Öztürk, yapılan son genel kurulda yeniden başkan seçilerek güven tazeledi

Samsun Haber 06.12.2019, 10:16
217
Mustafa Öztürk güven tazeledi - Samsun Haber

Samsun Muhtarlar Derneği'nde 3 dönemdir başkan olarak görev yapan Mustafa Öztürk, genel kurulda yapılan tüzük değişikliğinin ardından Samsun ve İlkadım Muhtarlar Derneği'ne de başkan seçildi.









Samsun ve İlkadım Muhtarlar Derneği Genel Kurulu Çadır Restoran'da gerçekleştirildi. Genel Kurulda başkanlığa yeniden seçilen Mustafa Öztürk'ün listesinde, yönetim kurulu üyeliklerine ise İbrahim İpek, Hüseyin Yıldırım, Şerif Yavşan, İdris Berat Güdeloğlu, İdris Yıldız, Hava Rendeci, Hasan Köknel, Zekiye Nur Aydemir, Mehtap Uludoğan, Saime Tos, Osman Kocabıçak, Muzaffer Yılmaz, Hasan Kaya, Çetin Çavuş, Fatma Aksoy, Mhemet Yılmaz ile Mustafa Eyüboğlu seçildi.

Samsun Muhtarlar Derneği'nin adının Samsun ve İlkadım Muhtarlar Derneği olarak değiştirildiği genel kurulun hayırlı olması temennisinde bulunan Mustafa Öztürk, "Önümüzdeki süreçte Samsunumuzdaki 17 ilçenin tüm muhtarlarını derneğimiz çatısı altında birleştirmek için mücadele edeceğim" dedi.

Merve İLHAN 

Yorumlar (0)