banner1571

banner1567

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Milletvekili Kurt'ta şehit ailesine ziyaret

Samsun Haber: AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Hakkari'nin Çukurca ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Havzalı Piyade Uzman Çavuş Yahya Acar'ın ailesini ziyaret etti

Samsun Haber 27.12.2017, 12:49
115
Milletvekili Kurt'ta şehit ailesine ziyaret

Samsun Haber - Samsun'un Havza İlçesi'nde bir dizi ziyaretlerde bulunan Ak Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Havzalı Şehit Piyade Uzman Çavuş Yahya Acar'ın ailesini ziyaret etti.

ŞEHİTLERİMİZE BORÇLUYUZ
Şehidin babası Alsan Acar ile görüşen Kurt, "Bugün biz bu topraklarda huzur içinde bayram kutluyorsak ve hayatımızı devam ettiriyorsak bunu genç yaşta hain kurşunlarla hayatını kaybeden şehitlerimize borçluyuz. Şehitlerimizin geride bıraktıkları da bize bırakılan kutsal emanetlerdir. Onların ricaları bizim için emirdir." dedi.

MUHTARLARLA BULUŞTU
Daha sonra Havza Muhtarları Derneğini de ziyaret eden Kurt, burada derneğin başkanı Ahmet Çavdar ve muhtarlarla bir araya geldi.

Türkiye Cumhuriyeti'nin güçlü ve dirayetli bir ülke olduğunu ifade eden Kurt, "Artık Havza 'göç vermesin' diye çalışıyoruz. Organize Sanayi Bölgesinde yatırımlar başlayınca Havza'da istihdam sorunu kalmayacak. Yine yılbaşından sonra inşallah fizik tedavi hastanemiz faaliyete geçecek. Bunların hepsi ilçemizin kalkınması için önemli." dedi.

Başkan Çavdar da ziyaretlerinden dolayı Kurt'a teşekkür etti.

Kurt, son olarak mülki amir Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ve Havza Termal Fizik Tedavi Hastanesi'ni ziyaret etti.

Yorumlar (0)