banner1518

banner1567

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Millet Partisi'nden Samsun Gazetesi'ne ziyaret

Samsun Haber: Millet Partisi Samsun yöneticileri, Samsun Gazetesi'ni ziyaret etti. İl Başkanı Rıfat Yılmaz, "Partimiz, Samsun'un, Türkiye'nin sorunlarını çözmek için var. Milletin sesiyiz" dedi

Samsun Haber 07.02.2018, 09:52
237
Millet Partisi'nden Samsun Gazetesi'ne ziyaret

Samsun HaberMillet Partisi İl Başkanı Rıfat Yılmaz, beraberinde Canik İlçe Başkanı Halil Aydın ve Atakum İlçe Başkanı Atanur Çelik ile birlikte Samsun Gazetesi'ni ziyaret etti.

İlkadım, Atakum, Canik, Bafra, 19 Mayıs gibi ilçelerde kongrelerini tamamladıklarını, mart ayında da il kongresini gerçekleştireceklerini belirten İl Başkanı Rıfat Yılmaz, "Ülkemizin ve milletimizin problemleri büyük. Millet Partisi, kurulduğu 1984 yılından beri milletimizin sesi olmak için mücadele veriyor" dedi.

EN ÖNEMLİ SORUN GÜVENLİK
Samsun'un da çok önemli sorunları olduğuna dikkati çeken Rıfat Yılmaz, "Yaşadığımız kentin en önemli sorunu asayiş ve güvenlik. Samsun maalesef 3. sayfa haberleri dediğimiz olaylarla anılır oldu. Trafik de ayrı bir dert. Ne yapılsa yapılsın bir çözüm bulunamıyor. Oysa 50 yıl sonrası düşünülerek yapılacak imar çalışmalarıyla trafik planlanabilir. İşsizlik de Samsun'un öncelikli sorunu. 2 büyük ovamız var ama tarımı bir türlü düzenleyemedik" diye konuştu.

AFRİN, BİR MİLLİ MUTABAKATTIR
Türkiye'nin Afrin'e düzenlediği operasyona da değinen Rıfat Yılmaz, "Aslında bu operasyon keşke çok daha önce yapılsaydı. Türk Silahlı Kuvvetleri, şanlı geçmişinde bir çok kez olduğu gibi bu operasyonu da başarıyla tamamlayacaktır. Bu bir milli mutabakattır, siyaseten kullanmamak lazım. Bu mesele tamamen iç siyasetten arındırılmalıdır" dedi.

Rıfat Yılmaz ve beraberindekiler, Samsun Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Muammer Dilber ile bir süre görüştükten sonra Samsun Canlı Haber TV'yi de gezerek Yayın Koordinatörü Mustafa Aran'dan bilgi aldılar.

Yorumlar (0)