banner1589

banner1585

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Köktaş'tan Bakan Albayrak'a ziyaret... 'Enerji kaynakları artırılmalı!..'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Samsun Haber 19.10.2016, 16:13 19.10.2016, 16:15
539
Köktaş'tan Bakan Albayrak'a ziyaret... 'Enerji kaynakları artırılmalı!..'

Milletvekili Fuat Köktaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurul çalışmalarından arda kalan zamanlarında Samsun'da yapılan, yapılması planlanan proje ve yatırımlarla ilgili olarak Bakanlıkları ziyaret ediyor.
 
Fuat Köktaş, bu kapsamda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ı ziyaret etti. Köktaş, Samsun'u daha ilerilere götürecek çalışmaları ve projeleri bakanlıklarda takip ederek girişimlerini sürdürdüğünü söyledi. Fuat Köktaş, "Gerekli ziyaretleri yaparak istişarelerde bulunuyor, önemli bilgileri paylaşıyoruz. Böylece yatırımların gerçekleştirilmesi yönünde heyecanımızı diri tutuyoruz" dedi.
 DOĞAL KAYNAKLARIN VERİMLİ KULLANIMI
Enerjide ve doğal kaynaklarda güvenli bir gelecek sağlamak için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Milletvekili Köktaş, "Hızla kalkınan bir ülke olarak mevcut enerji kaynaklarımız, ülkemizin ihtiyacını karşılayacak düzeyde olmadığını görmekteyiz. Bu alanda arz güvenliğinin sağlanması için bir taraftan yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarının harekete geçirilmesi, diğer taraftan enerji verimliliğinin artırılması temel hedeflerimiz arasındadır. Enerji kaynaklarını ve doğal kaynakları verimli ve çevreye duyarlı şekilde değerlendirerek ülkemizin refahına en yüksek katkıyı sağlamak amacıyla hükümetimiz, bakanlığımız ve bizler milletvekilleri olarak çalışmalarımızı büyük bir gayret ile sürdürmekteyiz" diye konuştu.

Yorumlar (0)