banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Gazilerden Akgül'e ziyaret

Samsun Haber: Türkiye Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril ve Yönetim Kurulu Üyeleri Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'ü makamında ziyaret etti

Samsun Haber 08.02.2018, 10:36
49
Gazilerden Akgül'e ziyaret

Samsun HaberSalıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgülziyaret eden Muharip Gaziler Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Diril "Birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde öncelikle askerik şubelerimize ilerleyen yaşımıza rağmen ordumuzun ve milletimizin emrinde olduğumuzu anlatmak için başvurduk. Sayın cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla yeniden askere gidip bu vatan için yeniden ölebileceğimizi gösterebilmek amacı ile  askerik şubelerimize ve ilçelerimize sizin gibi değerli başkanlarımıza, milli manevi değerleri yüksek, değerlerli kaymakamımızı ve garnizon komutanımızı ziyarete geldik "dedi.

'SALIPAZARI'NI PARLAYAN YILDIZ'
İki yıl  öncesinde Salıpazarı'nı ziyaret ettiklerini hatırlatan Diril, "Gelirken sizin münferit olarak Salıpazarın'da yaptığınız işleri taktir ediyor ve herkese anlatıyorduk. Şimdi gözümüzle görünce çok duygulandık. Salıpazarı'nı parlayan bir yıldız haline getirdiğinizden dolayı şahsım, teşkilatım ve gaziler adına size minnet ve şükranlarımı sunuyorum.  Yol medeniyettir, yol insanların yüzüdür, sesidir, kalbidir. Hakikaten mükemmel bir çevre, çok mükemmel bir yol güzergah. Güzel ve azimli çalışmalarınızı tebrik ediyorum" diye konuştu.

'EZANLARIMIZIN DİNMEMESİ İÇİN...'
Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim baş tacımız diyerek "Onlar bu vatan için, millet için, bayrak için, ezanların dinmemesi için gerektiğinde canlarını verdiler. Bunlar bizim çok kutsal değerlerimiz. Tabii bunlara çok ayrı bir önem veriyoruz. Türkiye'nin  içinde bulunduğu  bu zamanlarda sizinlerin bu şekilde ilçeleri gezmesi gerçekten çok değerli" dedi.

Yorumlar (0)