Fuat Köktaş: Döneklerle işimiz olmaz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İYİ Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Candal'a yüklendi. Köktaş, "Ne oldu, seçim borsası pazarı kuruldu da aklını kiraya mı verdin? Ölmeyeceğiz, onlara inat yaşayacağız, kahrolsunlar” dedi.

Samsun Haber 06.03.2019, 15:57 06.03.2019, 16:19
377

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Tekkeköy'deki SKM açılış töreninde yaptığı konuşmada, İYİ Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Candal'a yüklendi. Köktaş, "Ne oldu, seçim borsası pazarı kuruldu da aklını kiraya mı verdin? Ölmeyeceğiz, onlara inat yaşayacağız, kahrolsunlar” ifadelerine yer verdi.

11 AY SONRA KAÇMIŞ
Konuşmasının döneklere en büyük mesaj olduğunu dile getiren Köktaş, "Bu konuşmam, siyasete AK Parti ile tanışan, AK Parti'de siyaset yapmaya başlayan, AK Parti'nin her dönem aday adayı olmuş, bu şehirde ilçe başkanlığı yapmış ama 11 ay sonra kaçmış kişiye 'Tekkeköy'e ben hizmet edeceğim' diyen döneklere, satıcılara bu en büyük mesajdır. Ne oldu seçim borsası pazarı kuruldu da aklını kiraya mı verdin? Öyle kolay değil bu iş" dedi.

HANİ MEZARA KADAR GİDECEKTİK?
Köktaş, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Öyle köpeksiz bir köy bulup değneksiz dolaşanlara bir mesajdır. Harmanda gözü olmayıp, hasatta gözü olanlara bir mesajdır. Bu iş bu kadar kolay değil. 2004 yılında AK Parti'ye oy vermediniz. 2009 yılında da AK Partili bir belediye başkanı seçmediniz. 2014 yılında ‘Bize bir dönem burayı teslim edin, eğer size hizmetkar olmazsak bizden bunu geri alın’ dedik. Ama lütfen 'Tekkeköy yaşanabilir bir yer olsun' dedik. Verdiniz de pişman mı oldunuz? Tekkeköy'de hayal edilmeyen hangi hizmet yapılmadı, hangi hizmeti eksik bıraktık, hani mezara kadar gidecektik? Ne oldu seçim borsası pazarı kuruldu da aklını kiraya mı verdin? Öyle kolay değil bu iş. Ölmeyeceğiz, onlara inat yaşayacağız, kahrolsunlar." 

Haber: Dilber BAHADIR

Yorumlar (0)