banner1620

banner1577

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Final Okulları'nda mezuniyet coşkusu

Samsun Final Okulları'nda mezuniyet heyecanı dolu dolu yaşandı. Okulun anasınıfı  4, 8 ve 12. sınıf öğrencileri için düzenlenen mezuniyet töreni, renkli görüntülere sahne oldu

Samsun Haber 13.06.2019, 09:29 13.06.2019, 09:32
210

Samsun Final Okulları'nda anasıfı 4, 8 ve 12. sınıflar için muhteşem bir mezuniyet töreni düzenlendi.  Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Yetik, Samsun Final Okulları Genel Müdürü Cengiz Karaca, Okul Müdürü Tekin Arslan, İlk ve Ortaokul Müdür Yardımcısı Özlem Dingil, İlk ve Ortaokul Müdür Yardımcısı Salih Emre Akbaş ve velilerin katıldığı törende, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından öğrencilere mezuniyet belgeleri verildi. Duygu dolu anların yaşandığı törende, okul birincisine Kaymakam Namık Kemal Nazlı plaket verdi.

GÜVENİNİZİ BOŞA ÇIKARMADIK
Büyük bir aile olduklarını ifade eden Samsun Final Okulları Genel Müdürü Cengiz Karaca, "En değerli varlıklarınız olan evlatlarınızı bize güvenerek teslim ettiniz. İnanıyorum ki bu güveninizi Final Okulları olarak boşa çıkarmadık" dedi.

EN GÜÇLÜ KADRO
Karaca, tüm öğretmenlere teşekkür ederek, "Samsun'un en güçlü öğretmen kadrosu, onlarla gurur duyuyoruz. Çocuklarımızın başarısı için çok emek verdiler. Öğrencilerimiz kısa süre sonra üniversite sınavına girecek. Onlara da sadece sınavda değil, hayatlarının tamamında başarılar diliyorum" diye konuştu.

KEPLER ATILDI 
Daha sonra bayrak teslim töreni ve yaş kütüğüne plaket çakılmasının ardından öğrenciler, mezuniyetlerini kep atarak kutladı. Tören, günün anısına fotoğraf çekimiyle son buldu. 

Haber: Uğur ATICI


 

Yorumlar (0)