banner1620

banner1585

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Din Bir-Sen'den EXE Medya’ya ziyaret!

Samsun Haber: EXE Medya Grubu’nu ziyaret eden Çalışan Sen ve Din Bir Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, “Basın, taban ve tavanın arasındaki köprüdür” çeklinde konuştu

Samsun Haber 27.12.2017, 10:17 27.12.2017, 11:20
41

Samsun Haber - Çalışan Sen ve Din Bir Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir, EXE Medya Grubu bünyesindeki Samsun Gazetesi ve Samsun Canlı Haber stüdyolarını ziyaret etti. 

BASIN BİZİM CAN DAMARIMIZ 
Samsun Canlı Haber TV stüdyolarına hayran kalan Özdemir, Samsun Canlı Haber TV Mikrofonlarına, “Basın bizim can damarımız. Halk ile iletişimde tabanla bütünleşme adına basın çok önemli. Böyle güzel bir çalışmayı Samsun adına takdir ediyoruz. Yerelde böyle bir stüdyonun ve genel itibariyle bütün basına örnek teşkil edecek basın bürosu olarak gördük.  Gerçekten şaşırdım. Bir çok televizyon programına katıldık. Bu kadar özveri ve titiz çalışmayı gerçekten nadir olarak görüyoruz. Basın özgürdür. Dili her kesime açıktır. Basın dilini iyi kullanıp, tabanı tavanla buluşturmaktaki dengeyi iyi kuracak, gerçekleri halka yansıtacak önemli kuruluşlardır. Bu kuruluşları geliştirip, kollamak, doğru sözün arkasında durmak, doğru söze ne hacet anlamındaki sözler bizim en büyük şiarımızdır, yolumuzdur. Bu nedenle basına destek verip sahip çıkmak bizim en büyük görevimizdir” dedi. 


Haber : Emine ÇATAL-Mustafa İNAN

Yorumlar (0)