banner1589

banner1585

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Başkan Taşçı Vatandaşı Dinliyor

Atakum Belediyesinde her Çarşamba günü gerçekleştirilen halk gününde vatandaşları dinleyen Başkan Taşçı, “Belediyecilikte başarılı olmanın ilk basamağı vatandaşı dinlemek, çalışmalara ve projelere bu şekilde yön vermektir” diye konuştu.

Samsun Haber 27.01.2016, 16:25
229
Başkan Taşçı Vatandaşı Dinliyor

Atakum Belediyesinde her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirilen halk gününde vatandaşları dinleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, iletilen sorun, öneri ve taleplerle ilgileniyor. Vatandaşları dinlemenin, belediyecilik başarılı olmanın ilk basamağı olduğunu belirten Başkan Taşçı, halk günü buluşmalarını son derece önemsediğini kaydetti.


Sürekli alanda olduklarını ve bu sayede vatandaşla birebir temas halinde bulunduklarını kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Sürekli alanda, vatandaşımızla birlikteyiz. Bunun yanı sıra her hafta Çarşamba günü gerçekleştirilen halk günlerinde de vatandaşları birebir dinleme imkanı buluyoruz. Belediyecilikte başarılı olmanın ilk basamağı vatandaşı dinlemek, çalışmalara ve projelere bu şekilde yön vermektir. Bu anlamda Atakum Belediyesi olarak halkımızın sorunlarına karşı büyük bir özveri ile eğiliyor, ilettikleri önerileri ve talepler ile gerçekleştireceğimiz çalışmalara şekil veriyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (2)
vatandaş 5 yıl önce
sayın başkan öncelikle kolay gelsin.. biliyoruz ki memlekete çok kar yağdı normalin üstünde, yollar bi şekilde temizlendi veya arabalar otokontrol ile temizliyor trafik akışından dolayı, ancak kaldırımlar çok fena, yürümek nerdeyse imkansız halde,bunun yaşlısı var çocuğu var, işe gideni var dikkatsizi var, var da var.. Sayın Başkan bir an önce kaldırımlara ya tuz dökünüz veya küreleme yapılsın..teşekkürler
Ak sevdalı 5 yıl önce
Köy yollarını unutmayalım sayın Başkan