banner1620

banner1577

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Başkan Aydın: " Kimse Samsunla eşleşmek istemiyor"

TASK Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, Samsun Canlı Haber TV ekranlarında özel açıklamalarda bulundu. Aydın, "Samsun amatörü marka oldu. Kimse grup maçlarında Samsun takımları ile eşleşmek istemiyor"dedi 

Samsun Haber 12.05.2020, 22:18
711

3 BİN MASKE DAĞITILDI
TASK Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, Samsun Canlı Haber TV ekranlarında özel açıklamalarda bulundu. Aydın, "Samsun amatöründe yer alan kulüplerimize 50'şer adet maske dağıttık. Toplamda 3 bin maske Samsun'da dağıtıldı. Amatörde üst düzey oynanacak maçlar için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Sosyal mesafe kuralları hepimiz için önemli"dedi. 

TFF'YE RAPOR SUNDUK 
Başkan Şener Aydın, "Kimse oynamadan yana değil. BAL grupları içerisinde bölgemizde yer alan takımlar ile tek tek görüştük. Bu süreçte kimse sahaya çıkıp oynamak istemiyor. Bizde gerekli çalışmaları yaparak TFF'ye bugün raporumuzu faksladık. Sahaya zorla çıkın oynayın diyemeyiz, oynamak istemeyenlere de hak veriyoruz. Federasyonumuz ne karar verilse ona saygılıyız"diye konuştu. 

EN İYİ KARAR ALINDI  
Aydın ayrıca, "TFF Başkanı Nihat Özdemir şu an itibariyle alınabilecek en iyi kararı aldı. Ortada bir yayıncı kuruluş gerçeği var. Kritik süreci doğru yönetmek gerekir. Kulüp başkanlarımızda bu konu da TFF'ye yardımcı olması gerekiyor. 12 Haziran, herkes için önemli bir tarih bence. O zaman gerekli şartlar olgunlaşırsa futbol oynanabilir. Ama şu an ki gibi ise bana göre oynanmamalı"dedi. 
 
YILDIRIM'A SAHİP ÇIKMALIYIZ

Başkan Şener Aydın, "Samsunspor'un şampiyonluğunu artık kutluyor gibiyiz. Bu konu da Başkan Yüksel Yıldırım'a sahip çıkmamız gerekiyor. Kendisi ile dün yarım saat görüşme yaptık. Çok güzel fikirler ortaya koyduk. O da çok heyecanlı Samsun amatöründen destek bekliyor kendisi ve bizde yanında olacağımızı her fırsatta söylüyoruz. Samsun altyapı da gerçekten çok önemli bir yerde. Kimse gruplarda bizimle eşleşmek istemiyor"ifadelerini kullandı.

Salim YILDIZ

Yorumlar (0)