Bakan Kasapoğlu Samsun'a geliyor 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yarın Millet Bahçesi'ne yapılan Samsunpor Anıtı ile 19 Mayıs Stadı önünde yapılan Samsunspor 20 Ocak Anıtı'nın açılışına katılmak üzere Samsun'a geliyor.  

Samsun Haber 19.01.2021, 13:58 20.01.2021, 00:08
712
Bakan Kasapoğlu Samsun'a geliyor 

Bakan Kasapoğlu Samsun'a geliyor Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yarın Millet Bahçesi'ne yapılan Samsunpor Anıtı ile 19 Mayıs Stadı önünde yapılan Samsunspor 20 Ocak Anıtı'nın açılışına katılmak üzere Samsun'a geliyor.  

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yarın bir dizi ziyaret açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Samsun'a geliyor. Bakan Kasapoğlu ayrıca Millet Bahçesi'ne yapılan Samsunpor Anıtı ile  19 Mayıs Stadı önünde yapılan Samsunspor 20 Ocak Anıtı'nın açılışına da katılacak. 

İSİMLERİ YAŞATILACAK

Samsunspor kafilesinin 20 Ocak 1989'da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybedenler anısına projelendirilen Samsunspor Anıtı, Millet Bahçesi'ndeki yerine konuluyor. Anıtla kazada hayatını kaybeden Teknik Direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Zoran Tomiç ve Mete Adanır ile otobüs şoförü Asım Özkan'ın isimleri yaşatılacak.

AÇILIŞ YARIN 

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Millet Bahçesi'ne yaptırdığı anıt saat 11.00'de, Başkan Yüksel Yıldırım'ın önderliğinde Samsunspor Kulübü Derneği tarafından 19 Mayıs Stadı'nın önüne yapılan 20 Ocak Anıtı, acı günün 31'nci yıl dönümünde yarın saat 12.00'da Bakan Kasapoğlu ve protokol üyelerinin katılımıyla açılacak.

BAKAN KASAPOĞLU'NUN SAMSUN PROGRAMI

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun Samsun programı;

11.00'de Samsun Millet Bahçesi

12.00'de 19 Mayıs Stadyumu önü

Salim YILDIZ 

Yorumlar (0)