banner1571

banner1585

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

'Atakumlu'nun emri demiri keser!..'

Samsun'un Atakum İlçesi'nde Belediye Başkanı İshak Taşçı, halkla bir araya gelmesinin yanısıra esnaf ziyaretlerini de sıklaştırdı.

Samsun Haber 20.09.2016, 17:05
296
'Atakumlu'nun emri demiri keser!..'

Atakum'da sık sık halkla bir araya gelen Belediye Başkanı İshak Taşçı, esnaf ziyaretlerine de ağırlık vermeye başladı. Başkan Taşçı, "Türkiye zor süreçlerden geçiyor. Bize geri adım attırmak isteyen güçler, en son 15 Temmuz’da yine Türkiye’mize büyük bir yıkım yaşatmak istedi. Ancak hesaba katmadıkları bir direnç, bir inanmışlıkla bertaraf oldular. Şahsım adına her zaman bu mücadelenin kahramanı olan halkımıza her fırsatta teşekkür ettim" dedi.


 

'SADECE MİLLETİN ÖNÜNDE EĞİLİRİZ!..'
Milletin, 15 Temmuz darbe girişiminde eşine az rastlanır bir destan yazdığını söyleyen İshak Taşçı, "Kurban Bayramı geride kaldı. Eğer bizim için çok önemli bu bayramı yaşayabiliyorsak, milletimizin sayesinde olmuştur.  Yaşanan bu zor günlerin ardından başta esnafımız olmak üzere bütün halkımızın dilek öneri ve görüşlerini yüz yüze değerlendirme şansı bulduk. Onların her sözü, her dileği ve önerisi için benim için emir niteliğindedir. Millete inanan, millete güvenen ve sadece milletin önünde eğilen bir anlayışın mensubu olarak, onların daha iyisi için her istediği, benim için bir emir niteliğindedir ve bu emir her zaman demiri keser" diye konuştu. - Samsun Haber


 

Yorumlar (0)