banner1518

banner1585

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

Atakum'da halk günü

Samsun Haber: Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum bizim ortak sevdamız. Sevdamızı daha da yaşanılabilir bir hale getirmek için verdiğimiz mücadelede en büyük güç kaynağımız Atakumlu hemşehrilerimiz” dedi

Samsun Haber 12.10.2017, 08:56
158
Atakum'da halk günü

Samsun Haber - Başkan İshak Taşçı, gerçekleştirdiği halk günü uygulaması kapsamında, Atakumlularla buluşmaya ve sorunlarını, taleplerini, önerilerini dinlemeye devam ediyor. 

Atakum'da yaşanan hızlı değişim sürecinin en önemli güç kaynağının ilçe halkı olduğunu söyleyen Başkan Taşçı, “Projelerimizdeki başarının temelinde, hayata geçirmeden önce vatandaşlarımızla yaptığımız fikir alışverişleri yatıyor” dedi.

'BÜYÜK DEĞİŞİM SÜRÜYOR'
Halk günü uygulamasını son derece önemsediklerini kaydeden Başkan Taşçı, “Atakum ilçesi hızla büyüyor. Bu büyüme ile birlikte değişimin ve gelişimin de hızlı bir şekilde devam ettiği ilçemizde, ortak akıla önem veriyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen önerileri, şikayetleri büyük bir titizlik içerisinde değerlendiriyor, bu bilgiler ve paylaşımlar ışığında çalışmalarımıza yön veriyoruz. Halk günü uygulaması ile her hafta çarşamba günlerinde vatandaşlarımızla belediyede buluşuyoruz. Kişisel sorunlarından, ilçede sürdürülen çalışmalarımıza kadar her konuda paylaşımlarda bulunduğumuz vatandaşlarımıza, imkanlarımız doğrultusunda destek olmaya, yanlarında olmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0)