Atakum'da dualar Mehmetçik için - Samsun Haber

Atakum Belediyesi tarafından İdlib bölgesinde rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit olan asker, gazi ve hala bölgede görevini sürdüren Mehmetçik için Mevlid-i Şerif okutuldu.

Samsun Haber 05.03.2020, 21:22
373
Atakum'da dualar Mehmetçik için - Samsun Haber

Atakum Belediyesi tarafından İdlib bölgesinde rejim güçlerinin saldırısı sonucu şehit olan asker, gazi ve hala bölgede görevini sürdüren Mehmetçik için Mevlid-i Şerif okutuldu. 75. yıl Camii'nde gerçekleştirilen programa Atakum Belediye Başkan Vekili Ümit Bektaş, Belediye yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.

DUALAR MEHMETÇİK İÇİN

Atakum Belediyesinin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Belediyemiz tarafından , İdlib bölgesinde rejim güçlerinin hain saldırısı sonucunda şehit düşen askerlerimiz, gazilerimiz ve hala bölgede görevini sürdüren Mehmetçik için Mevlid-i Şerif okutuldu. 75. Yıl Camii'nde akşam namazına müteakip okutulan Mevlid-i Şerif programına, Atakum Belediye Başkan Vekilimiz Ümit Bektaş, Belediye yetkililerimiz ve vatandaşlarımız katıldı. Ellerin Mehmetçik için semaya yükseldiği akşamda, daha fazla şehit haberi almamak için dua edildi." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)