Atakum Belediyesi Spotify'de! Müzik dinlemek artık daha da güzel - Samsun Haber

Samsun'un Atakum Belediyesi dünyanın en çok tercih edilen çevrim içi müzik uygulamalarından biri olan Spotify'da hesap açtı. Atatürk'ün sevdiği şarkıların da yer aldığı hesapta, Samsunlular Atakum'da müzik dinlemenin keyfini doyasıya yaşayacak

Samsun Haber 07.03.2020, 12:49
121
Atakum Belediyesi Spotify'de! Müzik dinlemek artık daha da güzel - Samsun Haber

Atakum Belediyesi , her geçen gün vatandaşlara daha iyi bir deneyim sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda dünyanın en çok kullanılan çevrimiçi müzik uygulamalarından biri olan Spotify'da hesap açan Atakum Belediyesi müzikseverlere jest yaptı. 

ATAKUM'DA ŞARKI KEYFİ

Atakum Belediyesi Spotify hesabında 'Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar' klasöründe 29 şarkı, 'Atakum Sokaklarında Nostalji ( 80'ler, 90'lar ve 2000'ler) klasöründe 156 şarkı, 'Yaz Akşamında Atakum'da Sevenler Derneği' klasöründe 99 şarkı, 'Bir Sahil Akşamında Atakum' klasöründe 127 şarkı ve 'Atakum Sahilinde Sabah Sporu' adlı klasörde ise 32 şarkı bulunuyor. 

HESABIMIZ YAYINDA 

Atakum Belediyesi de sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Üçüncü cemre düştü, özlediğimiz Atakum sahili günlerine kavuşuyoruz.  O anların keyfini sevdiklerinizle veya yalnız başınıza çıkarırken size en güzel şarkılar da eşlik etsin diye Spotify hesabımız yayında." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)