banner1589

banner1577

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

Ankara'da Terme rüzgarı - Samsun Haber

Terme Belediyesi, AK Parti "Yerel Yönetimlerde 6. Kadın Şurası" sempozyumu kapsamında Ankara'da gerçekleştirilen fuara damga vurdu.Başkan Ali Kılıç, Terme'yi tanıtarak, başkanları ve konukları ilçeye davet etti.

Samsun Haber 13.12.2019, 11:43 13.12.2019, 11:48
445
Ankara'da Terme rüzgarı - Samsun Haber

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ankara Ticaret Odası Congresium'da yapılan uluslararası “Yerel Yönetimlerde 6. Kadın Şurası” sempozyumu kapsamında gerçekleştirilen fuarda Terme Belediyesi rüzgarı esti.


 
EN ÇOK ZİYARET EDİLEN STANT

81 ilin İl ve İlçe belediyelerinin yöresel ürünleri tanıttıkları fuarda Terme, en çok ziyaretçi alan stantlar arasında yer alarak göz doldurdu. Belediye standında özellikle meşhur Terme Pirinci ve ilçede yeni üretilmeye başlayan siyah pirinç oldukça rağbet gördü.


 
ZİYARETÇİLERİ BİZZAT AĞIRLADI

Ziyaretçilerle bizzat ilgilenen Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, "Samsun Büyükşehir Belediyemizle birlikte 8 ilçe olarak geldiğimiz fuarda Terme ilçesine gösterilen ilgi bizleri oldukça memnun etti. İlçemizde üretilen ve dünyaca ünlü pirincimiz ve yeni çiftçilerimiz tarafından yeni yetiştirilmeye başlayan siyah pirincimize olan ilgiyi zaten bekliyorduk. Her geçen gün büyüyen ilçemizi daha fazla tanıtmak için böyle organizasyonlara daha çok önem vereceğiz. Bizi ziyaret eden katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

 
TERME'YE DAVET ETTİ

Diğer il ve ilçe stantlarını tek tek ziyaret eden Başkan Ali Kılıç, Terme'yi tanıtarak, başkanları ve konukları ilçeye davet etti.

 
 
 

Yorumlar (0)