banner1620

banner1608

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Aksu: Geleceğe umutla bakılacak - Samsun Haber

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "Geleceğe hep birlikte umutla bakıp, birbirimizle daha iyi iletişim kurabilmenin yollarını arayacağız" dedi.

Samsun Haber 04.12.2019, 15:34
105
Aksu: Geleceğe umutla bakılacak - Samsun Haber

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda gerçekleşen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. 
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nün birlikte organize ettiği; AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nın da destek verdiği 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinliği'nde çeşitli branşlarda gerçekleştirilen spor etkinlikleri ile birlikte yaşamanın önemine vurgu yapıldı.

Etkinlikte; karma engelli takımı ile basketbol, Medical Park Engelligücü sporcuları ile futbol, Kuzey Yıldızı takımı sporcuları ile oturarak voleybol ve Down-Çed sporcuları ile masa tenisi maçları oynandı.
Etkinliğin heyecan verici olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Aksu, "Farklılaştırmadan, ötekileştirmeden, beraber olmanın önemini kavramış olduk. Aynı zamanda; her zaman beraber ve içiçe olduğumuz engelli kardeşlerimizin yanında olacağız. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da geleceğe hep birlikte umutla bakacağız. Birbirimizle daha iyi iletişim kurabilmenin yollarını arayacağız" dedi.

Yorumlar (0)