banner1571

banner1608

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

AK Partililer'in FETÖ hatırası... Samsun'da da görev yapmıştı!..

Bir grup eski ve yeni AK Parti milletvekilinin Fetullah Gülen ile görüşmesini ortaya koyan fotoğraf gündemi belirledi. Bunlar arasında siyasete Samsun'da başlayan bir isim de var...

Samsun Haber 26.09.2016, 13:58 26.09.2016, 14:43
5167
AK Partililer'in FETÖ hatırası... Samsun'da da görev yapmıştı!..

AK Partili 12 milletvekilinin Pensilvanya'da yaşayan FETÖ lideri Fetullah Gülen'i ziyaret fotoğrafı ortaya çıktı. 2012'deki bu ziyaretin, Erdoğan'ın dershane ve MİT krizi nedeniyle ‘cemaat'le kavga ettiği dönemden sonra gerçekleşmesi de dikkat çekti.


-Dilek Yüksel ile eşi Uğur Yüksel.

PENSİLVANYA'DA FETÖ ZİRVESİ!..
2012'de Boston şehrinde Fetullah Gülen cemaati tarafından organize edilen ‘Kültür Günleri' programına giden vekiller topluca Pensilvanya'ya gidip, Fethullah Gülen ile yarım saat görüşmüşler. Vekillerin finalde çektirdikleri Gülen ile hatıra pozu şimdi başlarına dert oldu. Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, eski Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya, Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, AKP Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz,  eski Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, Giresun Milletvekili Adem Tatlı, Siirt Milletvekili Osman Ören, AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ziyarete giden isimlerden arasında.


 
ADEM BEKTAŞ DÖNEMİ
ATAKUM BELEDİYESİ BASIN MÜDÜRÜ

Dönemin Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya'nın organize ettiği ziyarette dikkat çeken isim eski Tokat Milletvekili Dilek Yüksel. Samsun'da, yine AK Partili Belediye Başkanı Adem Bektaş döneminde Atakum Belediyesi Basın ve Yayın Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapan Dilek Yüksel, siyasete de 2002 yılında Samsun AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi olarak başladı.
 
Başı açık olan Dilek Yüksel'in, FETÖ ile görüşmesinde diğer kadın milletvekilleri gibi başını örtmesi dikkati çekti. Dilek Yüksel'in eşi Uğur Yüksel de Samsunlu.
 
 

Yorumlar (0)