banner1620

banner1567

banner1526

banner1588

banner1587

banner1324

banner1581

AK Parti Samsun'da 'halk' buluşması... Köktaş, dert dinliyor!..

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, il başkanlığı binasında bulunan 'Milletvekili Odası'nda 'Halk Buluşması' adı vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Samsun Haber 07.10.2016, 18:06 08.10.2016, 10:57
642
AK Parti Samsun'da 'halk' buluşması... Köktaş, dert dinliyor!..

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) genel kurul toplantıları ve komisyonlardaki çalışmalarının ardından Samsun'da çeşitli programlar gerçekleştirerek hemşehlerinin sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.


 
ANKARA'YA GELEMEYENLER
İl Başkanlığı binasında bulunan Milletvekili Odası'nda 'Halk Buluşması' adı altında düzenli olarak gerçekleştirdiği programda vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyerek, iletilen konuların çözümü noktasında yardımcı olmaya gayret gösteren Milletvekili Köktaş, "Böylece, fırsat bulup Ankara'ya gelemeyen misafirlerimizi de burada ağırlayarak sohbet etme imkanı buluyoruz" dedi. 
SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN
Kendisi ile görüşen vatandaşların sorunlarını dinleyerek not alan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Türkiye Büyük Millet Meclisi hafta sonu kapanınca bizde ilimizde hemşehrilerimizle biraraya  gelerek sohbet ediyoruz, varsa dertlerini sorunlarını dinliyoruz. Soruların çözümü noktasında ilgili yerlere ileterek çözülmesine gayret gösteriyoruz.  Bu anlamda Mecliste yasama ve buradaki görevimizi ihmal etmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ülkemizin geçmiş olduğu bu zorlu süreçten güçlü bir şekilde çıkması için birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma ruhuyla var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz" diye konuştu. - Samsun Haber
 

Yorumlar (0)