AK Parti'de gözler Ankara'da - Samsun Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, il başkanlarını perşembe günü Ankara'da toplayacak. İlkadım, Atakum, Kavak ve Alaçam ilçe başkanlıkları için yapılacak atamaların cuma günü kesinleşmesi bekleniyor

Samsun Haber 29.01.2020, 09:44
491
AK Parti'de gözler Ankara'da - Samsun Haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, perşembe günü il başkanlarını Ankara'da topluyor. Samsun'da temayülde belirlenen ilçe başkanlarının perşembe ya da cuma günü Ankara'ya çağrılması, mülakatların ardından da atamaların yapılması bekleniyor.
 
İSİMLER NETLEŞTİ
İlçe başkanlarının perşembe ya da cuma günü atanmasına kesin gözüyle bakılırken, Ankara'ya çağrılacak olan isimler de netleşmeye başladı. İlkadım'da Hasan Tahsin Şengül ile Mücahit Erbin'in Ankara'ya çağrılacağı öğrenilirken, Atakum'da geçmiş dönemlerde birçok görevde yer alan ve gençlik kollarından gelen Serkan Er'in yanı sıra İl Yönetim Kurulu Üyesi Hilmi Eker ile eski il yönetim kurulu üyelerinden Murat Yurt'un Ankara'ya çağrılacağı öğrenildi.

İL BAŞKANLARINI TOPLUYOR
AK Parti'de perşembe ve cuma günleri ayrıca il başkanları toplantısı gerçekleştirilecek. AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu'nun yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ile İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, il başanları toplantısına katılacak. 

KANDEMİR İLE GÖRÜŞECEKLER
İsimleri öne çıkan adayların da Ankara'ya çağrılması ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile görüştükten sonra atamaların yapılması bekleniyor.

Gülsüm ATİK
 

Yorumlar (0)