Aday'dan Bafra'ya yabancı dil kursu

Samsun’un Bafra İlçesi'nde Aday Eğitim Kurumları ve AmericanLIFE Samsun çözüm ortaklığı ile Aday Yabancı Dil Kursu törenle açıldı

Samsun Haber 16.12.2019, 19:21 16.12.2019, 19:35
489
Aday'dan Bafra'ya yabancı dil kursu

Samsun'un Bafra İlçesi İsmetpaşa Mahallesi'nde faaliyete geçen yabancı dil kursunun açılışında konuşan Aday Eğitim Kurumları Kurucusu Yüksel Kaygısız, "Kursumuzda yaş kavramı olmadan anaokulundan başlayarak üniversite alanına kadar yabancı dil alanında eğitim alınacak bir kurum. Bafra’ya hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

BAFRA'YA KATMA DEĞER SAĞLAYACAK
American Lıfe kurucusu Sedat Uygun ise, "American Lıfe 53 bayisiyle neyi yapıyorsa Bafra için daha fazlasını yapabilmek için  uğraştık.  Sadece İngilizce değil aklınıza gelebilecek herhangi bir yabancı dilde eğitim verebiliyoruz.Yurt dışı danışmanlığı da Bafra ilçemiz için önemli bir katma değer sağlayacak .Anaokulundan itibaren başlayıp tüm eğitimi boyunca gençlerimizi hazırlıyoruz” diye konuştu.

samsun haber

EĞİTİME BÜYÜK KATKI
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç da, “Aday Eğitim Kurumları Bafra’da eğitim noktasında çok ciddi katkı sağlayan bir kuruluş. Özel okullarımız bu yükün altına girdiği anda devletimizin de yükü azalacaktır. Bafra’ya katkı sağlıyorlar. Bundan sonra da daha güzel hizmetlerini görmeyi arzuluyoruz”dedi. 

YABANCI DİL BİLENLERE İHTİYAÇ VAR
Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen de, “Yabancı dil bilen insanlara ihtiyacımız var. Bu kurumun bir nebze bu açığı giderip ona destek olacağını düşünüyorum. Yeni kurumumuzun Bafra’ya öğretmenlerimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

Yorumlar (0)