Antalya'da Samsun çıkartması

Antalya'da Kick Boks Avrupa Kupası sona erdi. Samsun'dan 11 sporcu eve madalyayla döndü. İdareci Fatih Karagül," Hedefimiz daha çok madalya ile dönmekti fakat pandemiye rağmen iyi bir başarı kazandık" dedi.  

Samsun Amatör 13.04.2021, 08:27
155
Antalya'da Samsun çıkartması

Antalya'da Samsun çıkartması Antalya'da Kick Boks Avrupa Kupası sona erdi. Samsun'dan 11 sporcu eve madalyayla döndü. İdareci Fatih Karagül," Hedefimiz daha çok madalya ile dönmekti fakat pandemiye rağmen iyi bir başarı kazandık" dedi.  

11 MADALYA

6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası  (Turkish Open), Antalya'nın  Kemer İlçesi'nde gerçekleşti. Samsun'dan 25 sporcu 1 idareci ve 4 antrenör katıldı. Fakat koronavirüsten dolayı testi pozitif çıkan sporcular olduğundan, 17 sporcu müsabakaya katıldı. Kıran kırana geçen müsabakalarda Samsunlu kafile 3 altın, 3 gümüş, 5 bronz toplamda 11 madalya ile eve mutlu bir şekilde döndü.

7 SPORCU ADAY

İdareci, Fatih Karagül, “Şampiyonaya koronavirüse rağmen katıldık. Hedefimiz daha iyisini yapmaktı fakat koronavirüs buna izin vermedi. Yinede 17 sporcuyla katılıp 11 madalya kazanmak çok iyi. Şu anda 7 sporcumuz milli takıma girmek için aday bize destek veren belediye başkanlarımıza da çok teşekkür ederiz tüm ekibi ve sporcularımızı kutluyorum" dedi.

Özel Esra VURAL

Yorumlar (0)