Bakan Koca'dan aşı çağrısı: Çok vakit geçmeden...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs aşı sırası geldiği halde aşı randevusu almayıp aşı olmayan vatandaşlara çağrıda bulundu.

SAĞLIK 15.04.2021, 21:43
189
Bakan Koca'dan aşı çağrısı: Çok vakit geçmeden...

Bakan Koca'dan aşı çağrısı: Çok vakit geçmeden... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs aşı sırası geldiği halde aşı randevusu almayıp aşı olmayan vatandaşlara çağrıda bulundu.


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son iki günde, açılan aşı kapasitesinin çok az bir bölümüne randevu alındığını, hastanelerde gece saat 24.00'e kadar aşı randevusu verildiğini belirterek, gündüz vakti vakit bulamayanların iftardan sonra aşı olma imkanına sahip olduğunu hatırlattı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşının koronavirüsü yenme konusunda en önemli silah olduğunun altını çizerek , "Son iki günde, açılan aşı kapasitesinin çok az bir bölümüne randevu alındı. Hastanelerimizde gece saat 24’e kadar aşı randevusu verilmektedir. Gündüz vakit bulamayanlar için iftardan sonra aşı olma imkanı var. En  önemli silahımız aşı. Sıranız gelmişse vakit geçirmeden aşı olun." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)