Çiğdem Karaaslan: Hedefleri gerçekleştiriyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde hedefleri gerçekleştirmeye devam ettiklerini söyledi.

Politika 17.04.2021, 17:19
7461
Çiğdem Karaaslan: Hedefleri gerçekleştiriyoruz

Çiğdem Karaaslan: Hedefleri gerçekleştiriyoruz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde hedefleri gerçekleştirmeye devam ettiklerini söyledi.

 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla Hasankeyf-2 Köprüsünün hizmete açıldığını belirterek, "Batman-Mardin ve Habur Sınır Kapısı arasında bağlantı sağlayacak Hasankeyf-2 Köprüsü hayırlı olsun" dedi.

'HİZMETE SUNULDU'
Milletvekili Karaaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde hayalleri projelere, projeleri hedeflere dönüştürmeye, hedefleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bugün, ülkemizin vizyon projelerinden biri daha hayata geçti, Hasankeyf-2 Köprüsü milletimizin hizmetine sunuldu. Bir köprü yalnızca yolları kısaltmaz, uzakları yakın eder. Bir köprü yalnızca yük taşımaz; kültürleri de taşır. Batman-Mardin ve Habur Sınır Kapısı arasında bağlantı sağlayacak Hasankeyf-2 Köprüsü hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)