Ordu'da büyük ihmal! 25 yaşındaki genç ağır yaralı

Ordu Fatsa'da koşarak ilerlediği esnada meydan projesi inşaatında uyarı levhaları olmaması nedeniyle kapalı otoparka düşen genç, ağır şekilde yaralandı. 

ORDU 31.07.2019, 14:12
291
Ordu'da büyük ihmal! 25 yaşındaki genç ağır yaralı

Ordu'nun Fatsa ilçesi Cumhuriyet Meydanı inşaat alanında meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre 25 yaşındaki Yunus Aygün, yetişmesi gereken yere koşarak gitmeye başladı. Bu sırada, uyarı levhası bulunmayan 4 metrelik kapalı otoparkın girişine düşerek ağır şekilde yaralandı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansla Fatsa Devlet Hastanesi'ne kaldırılan genç, buradaki ilk müdahalesinin ardından Ordu Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Aygün'ün hastanedeki tedavisinin devam ettiği öğrenildi. 

Sahilde spordan yapmaktan geldiğini ve meydanda bir kalabalık gördüğünü söyleyen Musa Aydoğan isimli vatandaş, “Kanlar içinde yerde bir genç yatıyordu. Düz yolda koşarken buradaki uyarı levhaları da olmayınca genç 4 metrelik bir beton zemine düşmüş. Uzun zamandır burası inşaat alanı olarak devam ediyor. Tabii burası da açık olduğu için normal vatandaşlarda sahillere giderken inşaat sahası içinden geçiyor. Çok tehlikeli olan bir durum da genç arkadaşımız ağır yaralandı. Temennimiz sağlığına kavuşmasıdır. Bu bölgeye yetkililerin uyarıcı levhalar ve şeritlerle çevirmesi gerekiyor. Meydan projesi çoktan bitmesi gerekirken maalesef üzücü bir olay yaşanması ile tehlike arz ettiğini gösterdi. İnsanlar düz bir yer olduğunu gördüğü için burayı kullanıyorlar. Herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum” diye konuştu. 

Yorumlar (0)