Survivor Cemal Can kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Cemal Can kimdir, kaç yaşında, nereli? 2020 Survivor Gönüllüler takımında yer alan Survivor Cemal Can kimdir sorusuna yanıt aranıyor. Survivor'da heyecan tüm hızıyla sürüyor. Bayram haftasında da Survivor yarışmacıları eğlenceli oyunlarla izleyenlerin karşısına geliyor. Yarışmada sergilediği DJ performansıyla da dikkatleri üzerine çeken Cemal Can’ın kim olduğu yarışmanın takipçileri tarafından sorgulanıyor. Peki, Survivor Cemal Can kimdir? İşte, Ceman Can kimdir, kaç yaşında, nereli sorularının yanıtları!

Magazin 26.05.2020, 18:24
198
Survivor Cemal Can kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor Cemal Can kimdir? 2020 Survivor Gönüllüler yarışmacısı Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor yarışmasında dokunulmazlık oyununun yanı sıra eğlenceli oyunlar oynanmaya devam ediyor. Bayram yarışmalarındaki eğlenceli tavırları ve DJ performansıyla dikkat çeken Cemal Can'ın kim olduğu araştırılıyor. Yarışmanın izleyicileri de Survivor Cemal Can kimdir, kaç yaşında, nereli sorularına yanıt arıyor. İşte Cemal Can hakkında son bilgiler!

SURVİVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Annesi Rize'li, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can 25 Mayıs 1996 İzmir doğumludur. 24 yaşında olan yarışmacının kendisinden 9 yaş büyük, "küçük annem" dediği bir ablası var.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ'lik eğitimi almaya başladı.
Survivor Cemal Can Canseven, Youtube ve sosyal medya üzerinden çektiği videolarla fenomen olan Danla Bilic'in yakın arkadaşıdır.

Yorumlar (0)