Şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur şaşırttı...


15.k görüntülenme

Şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur şaşırttı... Uzun yıllar oyunculuk yaptıktan sonra şimdilerde şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur, hazırlık aşamasında olduğu albümü hakkında açıklamalarda bulundu. Çıkaracağı albümün elektro pop parçalardan oluşacağını söyleyen Boluğur, kendi yazdığı şarkılara da yer verecek.

Bir süredir özel hayatındaki gelişmelerle gündemden düşmeyen güzel oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde müzik piyasasına gireceğini duyurmuştu. Boluğur'un bu açıklamaları Işın Karaca başta olmak üzere birçok ünlünün eleştirisine neden oldu. Işın Karaca, Twitter hesabından paylaştığı "Çünkü müzik piyasasında bir sen eksiktin güzel kız!" sözleriyle yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.

''ELEKTRO POP ALBÜM HAZIRLIYORUM''

Şarkıcılığa merak sarması nedeniyle kendisine yöneltilen eleştirilere kulak asmayan Merve Boluğur, albümü için kolları sıvadı. Müzik piyasasına girmek için gün sayan Boluğur, "Elektro pop albüm hazırlıyorum. Diğer şarkıcılardan aldığım besteler de var, kendi yazdığım şarkılar da. Şu an için başka bilgi veremem." dedi.

0 Yorum:

ANASAYFAYA DÖN